Wzorując sie na starożytnych Grekach postanowiony stworzyć zakład garncarski , który w tradycyjny sposób ma produkować naczynia uzytkowe .
Przygotuj reklamę nowo powstającej firmy

Plisss na jutro
nie trzeba wiele tylko na pół strony/stronę
błagam!!

3

Odpowiedzi

2009-11-11T15:49:40+01:00
Ψωψ UWAGA ψωω

Dnia 13 listopada 2009
W Grecyjence przy ul. Greckiej 12
OTWARCIE NOWEGO ZAKŁADU GARNCARSKIEGO :

oferujemy:

doniczki gliniane,
talerze,
miski,
figurki,
ozdoby
za jedynie 5zł - sztuka

jeżeli jesteś zainteresowany poprostu PRZYJDŹ!!!!
2009-11-11T15:56:29+01:00
,,Naczynia w stylu Greckim,,
Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego zakładu garncarskiego gdzie w unikatowy sposób stosowany przez starożytnych Greków stworzymy naczynie twoich marzeń. Ty decydujesz co mamy stworzyć i w jakim kolorze a my to wykonujemy. Do wyboru:
-misy
-miseczki
-wazony
-talerze
-kubki
-dzbanki
dodatkowo możemy nanieść napis na naczynie co stanowi idealną i unikatową formę prezentu.
Nasz zakład jest otwarty od pn-sob w godzinach 10:00:18:00


Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-11T16:10:12+01:00
"Grecja"
Wspaniałe naczynia użytkowe czyniące z każdego domu oazę kultury starożytnej. Kratery, kyliksy, amfory, miski, kubki, talerze. Cudownie zdobione - wierne odwzorowanie motywów antycznych. Stanowią one stylowy i jednocześnie klasyczny dodatek czyniący pomieszcenie ciekawszym. Inspiracja Antykiem to ostatnio najnowszy trend w świecie architektury!! Musisz to mieć, jeżeli chcesz, by twój dom stał się ośrodkiem nowoczesności w połączeniu z klasyką starożytnej Grecji. Wyrabiamy wszystkie naczynia wytwarzane w antycznym świecie. Nasze wyroby wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która jest szeroko obeznana w motywach i ornamentach starożytnych. A to wszystko za tak niską cenę!, która zależy od ilości wykonanych naczyń. Gwarantujemy solidność wykonania i wierne odwzorowanie motywów starożytnych. 100% zadowolenia i satysfakcji inaczej zwrot kosztów!
Otwarcie już 25 listopada!!!
Zapraszamy!!!!!