Odpowiedzi

2009-11-11T17:57:44+01:00
autocharakterystyka
Nazywam się (...) i mieszkam w (...).Chodzę do (gimnazjum/szkoły podstawowej) w (...) do klasy (...).Moje rodzeństwo to : (...).Urodziłam się w (...) (kiedy).Teraz mam (...)lat.Koleżanki mówią na mnie (...),a koledzy (...).Moja mama(imię) z zawodu jest (...),a tata (imię)(zawód).
Uważam że fizyka to przedmiot, który powinno się wklyczyć z planu lekcji. Bardzo lubię zajęcia wych.fiz.Prawdopodobnie dlatego,że nie trzeba się na nich uczyc.Nie przepadam za czytaniem lektór.Wolę ksiązki które wybiorę sama np.(...),to te które bardzo mi się podobały.Lubię piosenkę (...),której dosyć często słucham i jeszcze mi się nie znudziła.Lubię gry w których trzeba wykazać się refleksem np.zręcznościowe. wg. mnie skakanie na skakance to fajna zabawa, dzięki której można utrzymać kondycję.Zima to pora roku której nie cierpię.Moim ulubionym kolorem jest niebieski, a róż to kolor który mnie przeraża.
Mam około (...)cm wzrostu.Moje włosy są dosyć długie koloru (...).Często zaplatam je w dwa warkoczyki. Jestem szcupłą dziewczyną o (jakich) oczach.Moja twarz jest pociągła.
Najczęściej ubieram się w dżinsowe spodnie i bluzę.Nie przywiązuję zbyt wielkiej wagi do tego co zakładam.Najważniejsze żeby było mi w tym wygodnie.
Myślę,że opisać swoje cechy charakteru jest bardzo trudno.Uważam że jestę osobą, która lubi mieć wokół siebie porządek oraz wszystko na swoim miejscu.Zależy mi na ocenach, które dostaję w szkole.Uczę się dosyć dobrze.Zazwyczaj jestem cicha i nie mówię duzo. Niepotrafię powiedzieć komuś prosto w oczy, że mu nie pomogę.To jest bardzo trudne.
Jestem postacią, która ma cechy zarówno pozytywne jak i negatywne, ale w końcu nikt nie jest idealny.

puste miejsca musisz sobie uzupełnić, ale myślę że pomogłam ;)
zainteresowania i resztę dostosuj wg. siebie;)