Kto przetłumaczy po angielsku. Blog muszę napisać. Mam na imię Krystian mieszkam w Łańcucie.Mam 14 lat. interesuje się piłką nożną. lubię podróżować po świecie. Słucham dużo muzyki. po szkole lubię spotykać się z kolegami. uwielbiam dużo jeść. Poza tym chodzę na siłownię. Chcę sobie wyrobić mięśnie. Podobają mi się ładne dziewczyny. Lubię chodzić na dyskoteki. Głównie interesuję się komputerami i ich naprawą. Jestem pomocnym chłopakiem i przystojnym.Pozdrawiam

2

Odpowiedzi

2009-11-11T19:18:11+01:00
My name is Krystian live in Lancut. I am 14 years old. Interested in football. I like to travel the world. I listen to much music. After school I like to meet with colleagues. I love to eat. In addition, go to the gym. I want to form a muscle. I like pretty girls. I like going to discos. Mainly interested in computers and their repair. I'm a helpful guy and handsome.
2009-11-11T20:28:03+01:00
My name is Krystian I live in Łańcucie.I'm 14 years old.I'm interested in football.I like to travel all over the world. I'm listening to music a lot. After school I like meet with my friends.I love eat a lot.Apart from that I go to the gym. I want to build my muscles.I like pretty girls. I like go to discos. Mainly I'm interested in computers and their repair.I'm helpful and handsome boy.