Odpowiedzi

2009-11-11T20:47:14+01:00
Napisz list do ismeny np. do przyjaciółki w ktorym opowiada o tym co zdarzylo sie w tebach trzeba wyrazic emocje,uczucia itp...

Droga przyjaciolko Heleno!
Zdarzylo sie cos bardzo smutnego.Me łzy plynely strumieniami....Chce ,zebys w tych trudnych dla mnie chwilach byla przy mnie.Wiec wszystko z mego punktu widzenia stalo sie przez tyrana Kreona!Zakazal on pogrzebania brata.Bylam ta zaistaniala sytuacja rozgoryczona,jak mogl?Antygona kierowala sie sercem i przez to powiesila sie w grobie na huscie.Ja juz dluzej nie wytrzymam,co gorsza to samo ale w inny sposob zrobil narzeczony Hajmon...wiele osob zginelo przez tego lajdaka.Ja juz nie wytrzymuje psychicznie,me sny sa straszne.Kochana pomoz,przyjedz...Polinejkes musi zostac jak i inni pochowany.Czym on zawinil?Czym inni?

kochana Ismena
Caluje!

p.s.Chce Cie jak naj szybciej wysciskac.
2009-11-11T21:10:21+01:00
Droga przyjaciółko !
Trudno mi o tym pisać,mam wiele problemów !,nie wiem czy potraktujesz ten list na poważnie.Pisze ten list z łzami w oczach,a zarazem cieszę się że moge do ciebie napisać.
Ostatnio nie za bardzo wychodzi mi w szkole,moja najlepsza przyjaciółka obraziła się na mnie,nikt w szkole nie podaje mi ręki ponieważ ona rozpowiedziała plotke że kradne.
Perfidnie przy mnie mówi do kogoś ,lepiej z tąd idżmy bo jeszcze coś ukradnie !.Nie meczę cię już moimi problemami,napisz co u ciebie
Buziaczki