Witam.. Mam do napisania list prywatny.. Jest to list do kolegi w którym mam napisać, że:
-chce przyjechać do niego na wakacje do Londynu, ponieważ będę tam pracowała
-chce u niego zamieszkać,zapytaj o tę możliwość, napisz, że bardzo ci na tym zależy
-obiecaj, że on też będzie mógł do ciebie przyjechać
Tyle.. Z góry dziękuje za pomoc..

3

Odpowiedzi

2009-11-12T14:37:38+01:00
Kochany..........................!!
muszę powiedzieć ci że dawno się nie widzieliśmy. Ale jadę do Londynu. Będę tam pracowała. Mam do ciebie bardzo niezręczną prośbę... Czy przez ten czas mogę u ciebie zamieszkać?? Zależy mi na tym bardzo, ponieważ mieszkania do wynajęci są bardzo drogie i wszystkie zarobione pieniądze musiałabym wydać na mieszkanie. Gdy wrócę do Polski obiecuję , że Ty także będziesz mógł do mnie przyjechać. pozdrawiam ...............................
darling..........................!! I must tell you a long time ago we didn't see ourselves. But I am travelling to London. There I will be working. I have the very inappropriate request to you... Whether through this time I can at you settle?? I care about it very much, since flats to are rented very much expensive and I would have to spend all earned money on the flat. When I will come back to Poland I promise that you will also be able to to me arrive. I am greeting...............................
2009-11-12T14:48:15+01:00
Hi!
I am writing to you to the letter, because I asked you. Are you my old friend and I think you can help me.
I am going to London for a vacation, because I work there, but I do not have a place to live. Please, I could be with you stop? I am very dependent on this, because my dream job. How did you come to Polish you will be able to stop me. I promise! I would be very grateful to you.
How you choose it please reply. Please!

Kisses
……….
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-12T15:00:11+01:00
Jeżeli nie chcesz mieć tłumaczone z google tłumacza to wybierz moją prace za najlepszą:

Hi Frank!
I have a good news for you. I'm going to London in July. I'll find a job there (only for 2 months). Also I'm writing to you because I want to ask you if would it be possible if I could spend this 2 months at yours? It is very important to me... You know that I need this job because I want to save some money to buy a new computer.
I'll really approciate if you'll help me!
Maybe next holiday you could spend at mine?

Hope to see you soon.
Celka;)


Witaj Frank!
Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Przyjeżdżam do Londynu w lipcu. Znalazłam tam prace (tylko na 2 miesiace). Piszę też do Ciebie ponieważ chciałabym się zapytać czy byłoby to możliwe żebym spędziła te dwa miesiące u Ciebie? To jest bardzo dla mnie ważne... Wiesz, że potrzbuje tej pracy ponieważ chciałabym oszczędzić troche pieniędzy żeby kupić nowy komputer.
Docenie to jesli mi pomożesz!
Może następne wakacje spędziłbyś u mnie?

Mam nadzieję, że szybko Cię zobaczę!
Celka ;)

Prace sama wymyślałam więc liczę na uznanie jej za najlepsza. Nie tłumaczyłam jej na niczym więc jest zrobiona dobrze :)