Odpowiedzi

2009-11-12T15:09:27+01:00
Pewnegoi dnia dzieci wybe=reał sie do zamku nie wiedziała dokładnie co to jest za miejsce ale poszła . wziely sie w fgarsc i poszły. poszli do czerwonego pokoju gdzie były czaszki i i nietobeze jaś chcisął sikac i postanowił wejsc pod łuzko gdzie dom miały mszyce któłre wyszły gdy on juz wyszedł
2009-11-12T15:09:42+01:00
Położony w północnej części Anglii, pomiędzy Newcastle a Edynburgiem w XII wieku, ze względu na swoje przeznaczenie, nazywany był Domem Katów. Zginęło tu w strasznych cierpieniach mnóstwo osób. Ich udręczone duchy po dziś dzień przechadzają się po korytarzach zamku. Jedną z bardziej znanych osób, które w nim umarły, jest Lady Mary Berkeley, porzucona żona właściciela Chillingham, który uciekł z jej młodszą siostrą. Osoby odwiedzające zamek Chillingham podobno często mogą usłyszeć szelest jej sukni i głos przechadzającego się po korytarzach wraz z nią dziecka.


Zamek wokół którego krąży legenda pewnej tajemniczej, Zielonej Damy z dzieckiem (The Green Lady) przechadzającej się po korytarzach. Podobno zjawę widziała nawet Królowa Wiktoria. Dama pojawia się zawsze w konkretnym pokoju, przez który przechodzi, następnie zatrzymuje się przy kominku, gdzie podnosi dziecko i następnie znika. Kilka lat temu, podczas prac renowacyjnych, w pobliżu słynnego kominka odnaleziono szkielet kobiety i dziecka.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-12T15:17:54+01:00
Dawno temu był pewien dom . Wielu ludzi chciało go kupić ale był za drogi .Znalazł się wreszcie upiec i kupił stary dom ,ale wyglądal on jak zamek był ogromny . Jego właściciel był bardzo okrutny zły i bogaty . Jego zamek stał się taki samak jego właściciel .
Gdy jego własciciel zmarł znowu były bujki o zamek ... Jak kupili w końcu ten zamek zaczęło w nim straszyć. Przerażony właściciel wraz z rodziną odsprzedali ten straszny zamek i Historia się powtarza cały czas ...