Przetłumacz na j.polski

Based on the famous cartoon character,Asterix,the park has six themed areas allowing you to travel back in time through twenty centuries. There is plenty to do at Asterix park with rides and shows to suit all ages and tastes, from the entertaining Dolphin Theatre to the most exciting rollercoasters you've ever been on.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-12T16:36:10+01:00
Na podstawie znanej postaci z filmów rysunkowych,, Asterix Park składa się z sześciu obszarów tematycznych pozwala na podróż w czasie, poprzez dwadzieścia wieków. Jest mnóstwo do zrobienia w Parku Asterixa z jazdy i pokazuje, w zależności w każdym wieku i upodobań, od rozrywki Dolphin Teatr najbardziej ekscytujące kolejki górskie kiedykolwiek byłeś na.

Myśle że pomogłaam . ;d
  • Użytkownik Zadane
2009-11-12T16:39:08+01:00
Oparty na sławnej postaci z filmu rysunkowego, Asterix, park ma sześć obszarówpozwalające ci podróżować popierają na czas w ciągu dwudziestu wieków. Tam ma bardzo robić przy Asterix parkować z jazdami i okazuje garniturowi wszystkie wieki i czuje smak, od przyjemnego Delfina Teatr do najwięcej pasjonujący rollercoasters kiedykolwiek miałeś miejsce.
2009-11-12T18:33:32+01:00
Na podstawie znanej postaci z filmów rysunkowych,, Asterix Park składa się z sześciu obszarów tematycznych pozwala na podróż w czasie, poprzez dwadzieścia wieków. Jest mnóstwo do zrobienia w Parku Asterixa z jazdy i pokazuje, w zależności w każdym wieku i upodobań, od rozrywki Dolphin Teatr najbardziej ekscytujących rollercoasters kiedykolwiek byłeś na.