Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-12T17:27:18+01:00
Droga Zosiu!!

Na wstępie moje listu bardzo cię pozdrawiam i całuję.Dawno się nie widziałyśmy i bardzo tęsknie do ciebie, dlatego postanowiłam napisać list.

U mnie czas leci bardzo szybko,poznałam ostatnio bardzo fajną dziewczynę i bardzo ją polubiłam, dlatego postanowiłam opowiedzieć ci o niej trochę,może i ty się z nią zakolegujesz.
A więc, ta dziewczyna ma na imię Kasia.Jest osobą bardzo inteligentną, bardzo dobrze uczy się w szkole i ma dużo znajomych. Kasia jest osobą uczciwą, miłą, koleżeńską.Jest ona wysoką blondynką o niebieskich oczach.Bardzo ładnie się ubiera i słucha POPU. Ogólnie bardzo lubi zwierzęta i w przyszłości chce zostać weterynarzem ona myśli bardzo rozlegle o swojej przyszłości i wszystko już dokładnie planuje.Z Kasią poznałam się ostatnio na konkursie recytatorskim z polskiego.Od tego czasu cały czas ze sobą piszemy i się spotykamy.Kasia jest naprawdę osobą godną zaufania i przyjaźni.Może ty też się z nią zakoleguj?Podam ci jej numer ......... (podaj tu jakiś).

Dobrze Zosiu ja już kończę, odpisz na mój krótki list i opisz co u ciebie.Jeszcze raz serdecznie cię ściskam i całuję.

Ewa


Pozmieniaj jeszcze trochę i będzie cool.
2009-11-12T17:33:43+01:00
Wygląd:
oczy: mogą być big, blue hazel nice( She have got a big blue eyes)
włosy: curly long blond brown short...
napisz w co lubi się ubierać ( She like to wear a blach chlosets...)
co lubi jeść: Her favourite food is.. (np cheese)
co lubi robić( she like play football, she can play all te time)
a i napisz skąd pochodzi ( she's polish)
skąd ją znasz( I met her in school)
2009-11-12T17:37:49+01:00
Łódź,12.11.09 r.

Droga Alicjo
Pozdrawiam Cię serdecznie, jak wiesz w naszej szkole będą się odbywać wybory na najładniejszą uczennicę co myślisz o tym, aby wzięła w nich udział Magda? Ale na początek Ci ją opisze.
Ma ona blond włosy, które są widoczne każdemu, widać po niej, że ma około 157 cm, co do jej ubioru nie mam zarzutu, ubiera si z fantazją i elegancko. Jej oczy przypominają trochę kocie, zresztą tak bardzo się im nie przyglądałam. chodzi zawsze prosto, nigdy się nie garbi. Buty też niczego sobie z najwyższej pułki.
O jej osobowości można powiedzieć krótko, dziewczyna z temperamentem. Robi co chce, niczego się nie boi, jest odważna, a świadczy o tym wdawanie się w rozmowy z nauczycielem, nawet jeśli tego nie potrzeba.Cały czas jest wesoła, nigdy się nie smuci, opowiada zawsze ciekawe dowcipy. A jeśli ma przyjść do czego, zawsze jest pierwsza.
Myślę że już dość Ci o niej opowiedziałam. czekam na odpowiedz.
Całuje Weronika.
Ps: Tylko odpisz jak najszybciej!Mam nadzieję, że pomogłam, tylko nie wiem, czy dobrze wstawiłam znaki interpunkcyjne. :)