Odpowiedzi

2009-11-12T17:48:21+01:00
Wiem że być rodzicem to trudna rzecz ale też są plusy bycia rodzicem są takie chwile w których płaczemy ze szcześcia

dzieci czasem błądzą i trzeba ich naprowadzić na dobrą drogę. drogę która czasami boli i która ma bardzo trudne przeszkody ale zawsze można sobie poradzić
1 5 1
2009-11-12T18:07:20+01:00
Jeżeli będę miała syna, będzie się on nazywał Kacper, jeśli córkę – będzie to Ania. Na pewno będą to słodkie maluszki, którym nic nie zabraknie.
Moje dzieci będą miały ze mną luz. Będę od nich wymagać tylko to, żeby ścieliły swoje łóżka, starały się dobrze uczyć i zawsze sprzątały po sobie bałagan. Te wymagania są banalne. Każdy rodzic chce, aby ich dzieci dobrze się uczyły i wyrosły na dobrych i porządnych ludzi. Moje potomstwo będzie miało pozwolenia na każdą imprezę, każde wyjście do znajomych. Będzie mogło zapraszać znajomych do nas do domu.
Moimi metodami wychowawczymi będą nagrody, co skłoni dziecko do np. uczenia się. Przykładowo umawiam się z dzieckiem, że jka przyniesie 5 ze szkoły, to dostanie np. wymarzoną grę komputerową.
Takim właśnie będę rodzicem.
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-12T18:38:04+01:00
Jako rodzic, czułabym się swietnie! Mam doświadczenie do pracy z dziećmi.
Moje wymagania stawiane moim dzieciom nie były by zbyt wielkie.
Musiały by się mnie pytać o pozwolenie, musiały by także uczyć się, i odrabiać pracę domowe a gdy to zrobią, mały by czas wolny dla Siebie.
Kazałabym im się słuchać mnie, a gdyby nie przestrzegały tego, stosowałabym kary typu: Brak komputera, brak telefonu, zakaz wychodzenia z koleżankami/kolegami.
Moimi metodami wychowawczymi byłyby wynagrodzenia za to co robią dobrze.
Po takich metodach, wiedziałabym że moje dzieci są uczciwe, dobrze wychowane, i bardzo dobre w nauce.
Uwielbiam dzieci, więc gdybym je miała, większość czasu organizowałabym dla nich. Jeździłabym z nimi na wycieczki, do kina, do zoo, chodziłabym z nimi na place zabaw, kupywałabym im wszystko co sobie by zażyczyły.
Lecz daleko mi do bycia rodzicem..
1 5 1