Odpowiedzi

2009-11-12T19:56:18+01:00
Drogi burmistrzu!
Na wstepie serdecznei Pana pozdrawiam. Bardzo cenei pana wysilek w ulepszeniou naszej gminy. Rozumiem ile wlozyl pan wysilku w rozwoj gospodarczy naszego maista. Rowneiz interesuje sie pzremyslem i rozwojem maist.
Jednak uwazam ze odpady pzremyslowe sa nie przyjazne srodowisku.Mysle ze ten pomysl mozne by ulerpszyc aby nie byl szkodliwy dla srodowiska.
Jeszczae raz pana pozdrawiam. Zycze powodzenia w dzialalnosci na rzecz rozwoju naszejgo miasta.
Mozna to ulepszyc, ale mysle ze jakos tam pomoglam sama wymyslalam;]]
Ok pozdro zyzce powiodzenia, ale msuze leciec;)
4 2 4
2009-11-13T02:01:12+01:00
Tu nazwisko i imię
oraz adres tu data


Radny Iksiński
gmina NieznanaSzanowny Panie Iksiński na wstępie pragnę podziękować w imieniu swoim i naszych mieszkańców za dotychczasową Pana pracę na dobro naszej gminy. Jednak chciałabym zauważyć, że nikt z naszych radnych nic nie zrobił w sprawie składowania na terenie naszej gminy szkodliwych odpadów przemysłowych, które są przywożone nocą. Nasza gmina to okaz czystego środowiska. Można było do tej pory pokazywać naszą gminę na wzór dobrej i przyjaznej dla środowiska okolicy. Jednak obecnie nie ma się zbyt czym szczycić.
Argumenty radnych są mi znane. Mówicie o braku pieniędzy w puli budżetu. Należy zauważyć, że takie postępowanie do niczego dobrego nie prowadzi. A pieniądze, które ewentualnie wpłyną za te nieczystości nie wystarczą w przyszłości, aby naprawić tak ogromną stratę.
Znając Pana efektywność i siłę przebicia, mam nadzieję,że wstawi się Pan za nami na najbliższej sesji i omówi ten problem. Jest on na chwilę obecną jeszcze do naprawienia. A za pozytywne rozpatrzenie naszego wspólnego problemu będą wdzięczni mieszkańcy gminy, jak również nasza przyroda. Liczymy na to, że nie będzie Pan obojętny wobec tak ogromnego problemu, jakim jest składowanie szkodliwych odpadów na terenie naszej gminy.
Oczekujemy z Pana strony wstawiennictwa w tej sprawie, gdyż jest to Pana społeczny obowiązek.


No i to chyba na tyle.Pozdr

6 4 6