Odpowiedzi

2009-11-12T20:04:03+01:00
Każdy chce być bezpieczny... Czy to w szkole czy w domu czy nawet na ulicy. Dorośli uczą swoje dzieci od maleńkości aby nie grały w piłke na drodze, żeby uwazały na pasach, ale takze mamy doczynienia z bezpieczenstwem np. dorosłych w ich miejscach pracy. W każdym zakładzie czy urzedzie sa instrukcje obsługi urzadzen, a nawet jak ktos ma sie zachowac w danym miejscu. Najlepiej żeby każdy uwazał i przestrzegał pewnych zasad i dawał przykład tez innym :)
2009-11-12T20:07:04+01:00
Napisze moze nei takie dlugie bo musze juz zaarz leciec ale jak umiem ;]]
kazdy cz;owiek czce sei czuc bezpeiczny.nie chcialbyc byc kzywdzony.wiec nei wyzadzaj kzywdy innym. Pojecie bezpeiczenstwo mozna rozumeic jako pokoj, miejsce gdzie nie ma krzywdy i wszyscy sa rowni;) Jednak agresja jest czesto stosowana wsrod mlodych, jak i nei tylko. zcesto widizmy jak dzieci bija sie, a do zcego dopiero dojdzie za kilka,kilkanascie lat. Ludzie tocza wojny. a pzreceiz kazdy chce miec poczucie bezpeizcenstwa. wiec "nei rob drupeimu co tobei nei mile"
dziekuje za uwage.
mysle ze jakos tam pomoglam;]]
Musze leciec wiec tylko tyle
Powodzenia!
2009-11-12T20:10:45+01:00
Każdy musi wiedzieć że trzeba pilnować się na drogach przejazdach kolejowych itp.,więc najpierw musimy wiedzieć jak się do tego zabrać .Trzeba pamiętać o ty że młodsze dzieci to pierwszeństwo pilnować ich na każdym kroku bo inaczej ci wlezą pod samochód i na ciebie spadnie wina. Teraz jest inaczej szybsze samochody ,motory,skutery itp., więc jak przechodzimy przez jezdnię to uważamy ,bo na świecie tyle wypadków.Nosić odblazki i tyle....