Napisz charakterystykę przyjaciółki/przyjaciela według podanych punktów:
1. Przedstaw charakteryzowaną osobę (podaj jej imię i wiek).
2. Opisz jej wygląd zewnętrzny.
3. Opisz usposobienie charakteryzowanej osoby.
4. Opisz jej cechy charakteru.
5. Napisz, czym się interesuje lub co lubi robić najbardziej.
6. Uzasadnij, dlaczego chcesz, aby ta osoba była twoim przyjacielem.
tak na ¾ kartki A4.
(moze byc nawet z neta tylko zeby zgadzało sie z punktami.)

2

Odpowiedzi

2009-11-12T22:39:05+01:00
Agnieszka Kowalczyk pochodzi z małej miejscowosci obecnie mieszka w Zielonej Górze jak na razie sie uczy na kosmetyczke.Jej najwieksze marzenie to otworzyc własny zakład.
Jest wysoką dziewczyna waga jej to 56kg ma zielone oczy i szpiczasty nosek i bląd długie włosy.
Jej cechy charakteru to uczciwa,sumienna,dokładna jest prawdomówna.Najbardziej lubi grac w tenisa,koszykówke wogóle bardzo lubi rózne sporty.Sama biego co rano i chodzi na tenisa jest bardzo wysportowana osobą.
Chciała bym żeby była moim przyjacielembyła własnie taka osoba z powodu prawdomównosci,każdy przyjaciel powinien mówic sobie cała prawde choć była by gorsza od kłamstwa.Podstawą przyjazni jest mówienie sobie wszystkiego i szczeze.A ja taka osoba jestem tak jak i ona.I takze lubie sport.
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-12T22:47:09+01:00
1. Charakteryzowaną przeze mnie osobą jest moja najlepsza przyjaciółka Kasia. Ma ona 13 lat i chodzi razem ze mną do klasy 1
gimnazjum w ...
2. Kasia ma długie blond włosy oraz ciemne oczy. Zazwyczaj uczesana jest w warkocza, którego związuje niebieską wstążką.
Jest ona dziewczyną szczupłą. Najbardziej lubi nosić jeansowe spodnie oraz ulubioną czerwoną bluzkę.
3. Kasia jest bardzo żywą osobą. Zawsze zgłasza się do różnych
zadań. Jest zawsze chętna do pomocy.
4. Kasia jest bardzo miła i koleżeńska. Można na nią liczyć w każdej sytuacji. Bardzo lubi pomagać w zadaniach domowych.
5. Największym hobby Kasi jest piłka nożna. Choć jest to sport głównie dla chłopaków, to ona także się tym interesuje. Każdego popołudnia grywa z kolegami na boisku szkolnym.
6.Chcę, aby Kasia była moją przyjaciółką, ponieważ myślę, że pomimo innych zainteresowań jesteśmy bratnimi duszami. Pomagamy sobie nawzajem i to jest największym atutem naszej przyjaźni.


Nie jestem pewna co do 3 punktu ;p
8 3 8