Jeszcze raz dodaje to zadanie ;p a temat jest taki: mam narysować jakiś plakat na temat ,,bite dzieci widzą świat inaczej" nie musi to być koniecznie coś smutnego, jak biją dziecko, może byc jakaś radosna praca... mogłyby być jakieś symbole, coś powycinane z gazety, np slońce a zamiast promyków papierki z cukierków, albo jakies sytuacje w bańkach mydlanych..no coś oryginalnego ;p proszę was o pomoc :)

3

Odpowiedzi

2009-11-13T13:46:40+01:00
Możesz podzielić kartkę na pół... i na jednej połowie zrobić świat oczami dziecka, kolorowy, wiesz: balony, cukierki, lizaki, kochający rodzice...., a drugi szarawy, smutny...
1 5 1
2009-11-13T13:48:23+01:00
Narysuj małą dziewczynkę siedzącą w koncie i tulącą misia, a nad nią, obok niej olbrzymie, kilka razy większe potwory. Wersja co prawda smutna, ale prawdziwa ;)

1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-13T15:50:07+01:00
Podziel kartkę na cztery częsci. Na jednej narysuj dziecko siedzące na kolanach rodziców, takie wesołe, z lizakiem w ręku, z misiem jako tło kolorowy papier, bibuła, papierki od cukierków. Coś pięknego Ten obrazek zrób kolorowy. pod spoden narysuj starzałkę prowadzącą do niższego obrazka, i tam narysuj samą uśmiechniętą buzię dziecka, a obok napisz jakieś hasło na przyjkład, że dzieci które nie są bite sa szcczęśliwe czy coś takiego.
Na trzecim kwadracie narysuj dziecko siedzące w kącie, a nad nim rodziców jako czarne potwory trzymające rózgi w rękach, Jeden z tych potworów może własnie unosić rózgę, żeby było widać smugę. Na czwartej części narysuj mały grób i stojących nad nim rodziców- potworów, którzy płaczą. A obok wielkie, czerwone hasło : NIGDY NIE BIJ DZIECI!!!!.
W załączniku szybki szkic.
1 5 1