Proszę o napisanie wywiadu z jakąś postacią literacką dowolną , chodź jeżeli ktoś czytał zmierzch , albo jakąś książkę z tej sagi prosiłabym o Edwarda ; DD , oczywiście to tylko sugestia . Może być w sumie ktokolwiek . :) z góry dzięki .;*

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-13T19:36:11+01:00
"Zmierzch" na zamówienie. Ja rónież pokochałąm tą książkę :)Witaj Edwardzie. Nazywam się Ola Iksińska. dziękuję, że zgodziłeś się ze mną porozmawiać.

Dzień dobry. Naprawdę nie musisz mi dziękować. Rozmowa z Tobą to dla mnie sama przyjemność. ;)

A więc na początek chciałabym abyś opowiedział nam o swojej osobie. Powiedz kiedy i gdzie się urodziłeś? I od kiedy jesteś wampirem?

Urodziłem się 20 czerwca 1901 roku. gdzie? nie pamiętam. w wieku 17 lat, gdy chorowałem na hiszpankę i wszyscy stracili wszelką nadzieję na uratowanie mnie, Carlisle zmienił mnie w wampira.

Jak funkcjonowałęś na początku swojego drugiego życia?

Jak wiecie wampiry żywią się krwią. Moja rodzina jest tzw. wegetarianami - żywimy się krwią zwierzęcą. byłem wdzięczny Carlisle'owi za uratowanie mnie, jednak uważałam,że jako wampir nie posiadam duszy, utraciłem ją w chwili przemiany. W ramach pokuty za swoje istnienie zabijałem złych ludzi, nie pijąc jednak ich krwi. Nie jestem z tego dumny.. Na jakiś czas opuściłem nawet Carliesle'a i Esme, jednak powróciłem do niech. Razem zawsze raźniej i szczerze mówiąc tęskniłem za nimi.

Rozumiem. Opowiedz jak doszło do tego, że jesteście wszycy razem? Jak upływało wasze życie jako rodziny?

Najciężej było się przyzwyczaić. Esme została przemieniona tej samej nocy co ja. Nie wiedziała, co ze sobą począć, więc pozostała z Carlisle, z czasem pokochali się i pobrali. Po jakimś czasie dołączyła do nas Rosalie, którą Carlisle uratował. Potem był Emmet, którego z kolei uratowała Rosalie. Na samym końcu dołączyli do nas Alice i Jasper. Alice ma dar widzenia przyszłości, więc miała poprostu wizję, że spotak Jaspera i razem mają mnie odszukać. Wyobraź sobie jakie było nasze zdziwienie, gdy przyszła do nas para obcych wamirów, z czego ona wyglądałą jak mały chochlik i znała nasze imiona! Ale pokochaliśmy ich wszystkich. Jak się żyje? Funkcjonujemy w miarę normalnie. Chodzimy do szkoły, Carlisle pracuje jako lekarz, robimy zakupy w pobliskim sklepie, by trzymać nasz sekret w tajemnicy i uchodzić za normalną rodzinę.

A jak to jest ze szkołą? Nie miałeś czasem ochoty na rzucienie się na kogoś niewinnego?

nie miałem do tej pory problemu z uczniami, nie chiałem się na nikogo rzucić w akcie głodu. :) przyzwyczaiłem się do zapachu ludzkiej krwi i nie robi ona na mnie już najmniejszego wrażenia. Śmiesznie jest kończyć liceum po raz enty ;D Gdy dzień jest słoneczny nie chodzimy do szkoły. Nasza skóra błyszczy jak diament pod wpływem promieni słonecznych. Wszyscy myślą że jeżdzimy w góry na jakieś campingi lub wycieczki.

Powiedz mi jak poznałeś swoją wielką miłość, Bellę?

Bellę spotkałem w szkole. Saidła obok mnie na biologii. gdy poczułem jej krew, ledwo się powstrzymałem od rzucenia na nią. jeszcze nigdy nie pragnąłęm niczyjej krwi tak jak jej. Minęło sporo czasu zanim byliśmy razem. Było między nami dobrze i źle. Ale najważniejsze, że teraz będziemy razem na wieki. Bella jest obecnie moją żoną i mamy cudowną córkę Renesme.

Myślę, że dowiedziałam się o Tobie już wystarczjąco. dziękuję za rozmowę.

Ja również dziękuję i zapraszam na kolejna za parę lat, gdy Renesme podrośnie. Może i ona opowie Ci coś ciekawego o naszej rodzinie?

Na pewno skorzystam. żegnaj

Do widzenia.
jeśli to za mało pytań, napisz a dopiszę jeszcze kilka. Mam nadzieję, że pomogłam