Opisz swój weekend ( sobote i niedziele ).

Z przetłumaczeniem na polski.

Dane które mogą ci sie przydać przy pisaniu tekstu

Moje imie Sebastian
imie mojej mamy Bożena
imie mojego taty Krzysztof
imie mojej babci Ewa
imie mojej siostry Ola ( jest odemnie mlodsza o 7 lat )

Prosze nie kopiowac tekstów z internetu !!!

Na pół strony A4

Pamiętajcie z przetlumaczeniem na polski!!!!!!!!!!!!!!!

2

Odpowiedzi

2009-11-13T16:20:03+01:00
Mój weekend jest bardzo ciekawy i ekscytujący.w sobotę wstaje o godzinie 8:00.Następnie idę jeść śniadanie,biorę prysznic i szykuje się na basen.Po basenie wracam do domu.Czasami słucham muzyki lub gram na komputerze do obiadu.Po obiedzie wychodzę na siłownie.W drodze do domu często chodzę na pizze.Wieczorem wychodzę z przyjaciółmi na dyskotekę lub pabu.Wracam nad ranem.natomiast w niedziele wstaje o 12:00,czekam na obiad,następnie idę grac w piłkę halową.po powrocie do domu oglądam telewizje lub czasami słucham muzyki do później nocy.My weekend is very interesting and exiting. On Sunday I get up at 8 o' clock. Then I'm having a breakfast. After that I'm going to shaver and I'm going to swimming pool. After that I come back at my home. Sometimes I'm listening music or I'm playing Computer. After lunch I'm going to sport centre. During my Home way I often go to the Pizza Restaurant to have a pizza. In the evenings I'm going to the disco or pub. I'm coming back late in the night. On Saturday I'm getting up at 12 o'clock and I'm waiting for lunch, then I'm going to play tennis. When I'm coming back home I'm watching TV and sometimes I'm listening music late in the night.
14 4 14
2009-11-13T16:39:55+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Angielski:
My name is Sebastian. Last weekend I was in Zakopane with my family. On the morning we went by car and we were there at 1 p.m on Saturday. Than we were to the restaurant and ate dinner. I really like snowboard, so after dinner I went ski with my younger sister Ola. We were there for supper. Than we unpacked our bags and we went sleep. Next day, that's mean Sunday, we were on Krupówki and do shopping. After this we have to left our rooms and went home. That was great weekend for us.

polski:
Nazywam się Sebastian. W ostatni weekend byłem w Zakopanym z moją rodziną. Rano wyruszyliśmy autem i byliśmy tam o 13 (w sobotę). Później poszliśmy do restauracji i zjedliśmy obiad. Bardzo lubię snowboard, więc po obiedzie poszedłem z młodszą siostrą Olą na narty. Byliśmy tam do kolacji. Potem rozpakowaliśmy swoje bagaże i poszliśmy spać. Następnego dnia, tj. niedziela, poszliśmy na Krupówki i robiliśmy zakupy. Później musieliśmy opuścić nasze pokoje i wyjechać do domu. To był świetny weekend dla nas.
14 3 14