Opowiadanie na temat jakiegoś pożaru wypadku lub bójki trzeba zrobić to w formie tego że ktoś sie waha pomóc proszę pomóżcie mi będę wdzięczna :D
Weźcie udział w konkursie literackim
a)praca powinna spełniać następujace kryteria:
*forma z monologiem wewnętrznym,
*tytuł:stoik?
*czas akcji XXI wiek
*narracja trzeciosobowa
*objętość pracy:maksymalnie 2 strony A4

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-13T19:20:09+01:00
Wczoraj na ulicy ............. wybuchł pożar.W tej tragedii zginęły dwie osoby, czyli tata i brat piętnastoletniej Oli. Dziewczyna opowie nam swoją historię.
- hmm.... Nie wiem od czego zacząć to takie dla mnie trudne. było już ciemno chyba dochodziła 22:30.to wszystko stało się błyskawicznie. Mój mały braciszek były mały braciszek nagle wstał z łóżka i zaczął się bawić zapałkami. to wszystko działo się chyba w kuchni. nie ważne gdzie i kiedy się to działo zapalił zapałkę przyłożył do mebli i wszystko włącznie z nim zaczęło płonąć. tata próbował ratować michałka ale mu się nie udało... zginął i on. ja z mamą uciekła potem przyjechli strażacy zgasili pożar i wynieśli z domu dwa zwęglone ciała. to był straszy widok... mały miał dopiero pięć lat. jutro ich pogrzeb a w tym domu spaliło się całe moje szczęście to jakby koniec pewnej ery zaczyna się nowa ... zła obca zimna.
20 3 20