Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-13T18:24:32+01:00
Mój pierwszy dzień w szkole wyglądał następująco:

W dniu 1 września, kiedy poszłam po raz pierwszy do szkoły bardzo się bałam. Wcześniej nie mogłam się doczekać tego dnia, lecz kiedy nastąpił wydawało mi się że sobie nie poradzę. W końcu szkoła to jest to samo co przedszkole. Obawiałam się nowych nauczycieli. Myślałam ze będą surowsi niż pani przedszkolanki. Bałam się także starszych kolegów. Przecież on byli wyżsi, więksi ode mnie, a ja taka mała. Z czasem ten strach i obawy minęły. Z chęcią każdego ranka wstawałam i wstaję do szkoły. ;))
17 4 17
2009-11-13T18:26:26+01:00
Mój pierwszy dzień w szkole był fantastyczny ponieaż poznałam koleżanki i kolegów.
Pierwszy dzień w szkole poświęciliśmy nie na naukę ale na zapoznanie się z kryteriami ocen i zapoznaniem się z różnymi nauczycielam, co będziemy robić na lekcjach jak będą wyglądać prace klasowe lub kontrolne.
Pierwszy dzień w szkole był super.
12 4 12
2009-11-13T18:31:23+01:00
No więc :
Jak co roku 1 września spotykałam się z moimi przyjaciółkami w szybciej umówionym miejscu i szliśmy razem przywitać ten szczególny dzień zwany - początkiem roku szkolnego. Po drodze opowiadaliśmy sobie jak to nam zleciały wakacje nie myśląc wcale o tym że już niedługo zasiądziemy do szkolnych ławek i będziemy się uczyć...
Gdy dotarliśmy na miejsce to przywitała nas nasza pani wychowawczyni i wskazała gdzie jest reszta naszej klasy. Jakież było moje zaskoczenie gdy zobaczyła wszystkich ! Widać było że wszystkie dziewczyny korzystały ze tegorocznego słońca, a chłopacy też strasznie się zmienili ... Tak jakby wydorośleli :)
Następnie przemówiła pani dyrektor która bardzo serdecznie nas przywitała i po krótkim przemówieniu poprosiła Nas abyśmy się udali do nszych klas razem z nauczycielami. W klasie pani nas przywitała i rozdała nam plan lekcji na następny dzień i pożegnała.
Tak właśnie wyglądał mój pierwszy dzień w szkole .
KONIEC :) Mam nadzieję że może być :)
14 3 14