Zadanie z języka angielskiego;
Opisać;

1.Introduce yourself. - Przedstawić się szczegółowo (Napisać o sobie; jak mam na imię, gdzie mieszkam, ile mam lat, jak się nazywają rodzice, ile mam rodzeństwa, ile mają lat itd.)

2.My likes and dislikes. - Co lubię, a czego nie lubię.( Z użyciem podanych zwrotów, które są poniżej);
- I don't like
- I absolutely love
- I can't stand
- I quite like
- I'm not very keen on
- I really hate
- I really like
- I'm qiute keen on
- I don't mind

3.Jak wygląda mój dzień? (Napisz używając zwrotów podanych niżej);
- go to bed
- have a snack
- fall asleep
- sleep
- wake up
- get up
- have breakfast
- have a shower
- have a nap
- have a lie-in

Proszę jak najszybciej...!
Można zyskać 130 punktów
Także warto...;*
Proszę także np. w przetłumaczaniu o to aby pod spodem czy tam obok napisać to po polsku

Z góry dziękuję..

Kto się podejmie wyzwania znaczy o nim???
Kto jest dobry z angielskiego???

2

Odpowiedzi

2009-11-13T19:02:09+01:00
My name is... (twoje imię). I am ... (wiek) years old. I goes to school, my favourite subject is... (przedmiot). I like... (swimming, listening to music). In the future I want to be... (zawód).I live in... (miasto) ina a big/small house/flat with my parents and my brather/sister/dog/cat (jeśli masz rodzeństwo lub zwierzaka). My mum... (imię) is ... years old and she works as a ... (doctor, teacher lub inny zawód). My dad is older/yanger than my mum. His name is..., he is ... years old and he is a ...(zawód). I have sister/brather... (imię). He/She goes to secondrary school/gimnasium, he/she studies.

Mam na imię... Mam... lat. Chodzę do szkoły, a mój ulubiony przedmiot to... Lubię... W przyszłości chciałabym zostać... Mieszkam w... w dużym/małym domu/mieszkaniu z rodzicami i bratem/siostrą/psem/kotem. Moja mama... ma ... lat i pracuje jako.... Mój tata jest starszy/młodszy od mojej mamy. Jego imię to..., ma ... lat i jest... Mam także siostrę/brata... Ona/on chodzi do szkoły podstawowej/gimnazjum i uczy się.

Się napisałam xD Dasz najlepszą odpowiedź?
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-13T19:15:52+01:00
My name is Damian (Nazywam się Damian). I'm 15 years old (Mam 15 lat).I'm from Poland , I live in Warszawa (jestem z Polski , mieszkam w WWIE).I have two sisters ( mam dwie siorki) The younger one is 12 years old , her name is Ada ( mlodsza ma 12 lat ma na imie Ada) , and the older one is Ola , she is 18 ( starsza to Ola ma 18 lat). My dads name is Krysztof , my mums name is Teresa ( moj ojciec to Krzysztof a mama Teresa). I absolutely love sports ( kocham sporty) . My favourite dyscypline is Football ( moja ulubiona dyscyplina to pilka nozna). I really like to swimm , it's my hobby ( na prawde lubie plywac to moje hobby). I quite like painting ( dosyc lubie malowanie). I don't like to watch television , I find it's boring! ( nie lubie ogladac tv , wdlg mnie to jest nudne).
My day :
I stand up at 06.45 a.m , then i brush my tooths , take a shower and brush my hair ( wstaje o 6.45 pozniej myje zeby , biore prysznic i szczotkuje wlosy). At 07.20 I eat my breakfast . ( o 7.20 jem sniadanie). At 7.40 I go to school. After school I eat my dinner , with my family. At 7 p.m I do my homework . At the end of the day I always talk with my parents . At 10 p.m I go to bed. ( o 7.40 ide do szkoly , po szkole jem obiad z rodzina , o 19 robie p.d na koniec dnia zazwyczaj rozmawiam z rodzicami , o 22 ide spac)!!

POZDRAWIAM