Odpowiedzi

2009-11-13T21:40:12+01:00
Przyjaźń Polega Na Zaufaniu, Szczerości, Mówieniu Prawdy. Fałszywe Przyjaciółki i ciężko i łatwo rozpoznać. Bo Przyjaciel nie pyta co sie stalo ale placze razem z Tobą... Nie obgaduj, prawdziwa przyjazn trwa wiecznie, na zawsze...Zawsze czy jestes brzydka ladna ..
1 1 1
2009-11-13T21:45:10+01:00
Kiedyś na wakacjach poznałem dziewczyne. Na imie miała Kasia.
Mieszkała na drugim końcu miasteczka,ale często chodziliśmy do
siebie . Ja nudziłem się w towarzystwie dorosłych.Pewnego razu zacząłem rozmowę z kasia i szybko okazało się ,że mamy wspólne zainteresowania.
Lubiliśmy czytać o dalekich wyprawach i /podróżować / palcem po mapie.
Kasia dodatkowo zbierała znaczki. Klasery odziedziczyła jeszcze po dziadku . Chętnie ogladałem jej kolekcję.Budowaliśmy tamy na małym potoczku.
Bawiliśmy się ze szczeniakami. Ale dorośli zaczeli się z nas śmiać. Mówili o nas/narzeczeni/albo /państwo młodzi/.Te żarty bardzo nas zawstydzały. Aż kiedyś Kasia powiedziala: /że nie jest moją narzeczoną ,ma dość głupich żartów/.Poszliśmy na podwórko, zostawiliśmy oburzonych dorosłych samych .
Zaczeliśmy grać w piłke. Nie pozwole zniszczyć naszej przyjażni i do dziś utrzymujemy ze sobą kontakt.
2009-11-13T22:00:05+01:00
Każdy pragnie mieć kogoś bliskiego. Kogoś, komu może się zwierzyć, wypłakać.. z kim może dzielić swoje smutki i radości - te małe i te całkiem spore. Chce mieć kogoś, z kim może porozmawiać, spotkać się. Ale także takiego kogoś, kto jeśli widzi, że robisz źle potrafi cię upomnieć. Takimi określeniami opisuje się przyjaciela.
Przyjaźni większość ludzi już doświadczyła, doświadcza i na pewno będzie doświadczać. Ci którzy są "w stanie" przyjaźni wiedzą, że najgłębsza i najpiękniejsza jest wtedy, kiedy jesteśmy wobec siebie nawzajem szczerzy, wyrozumiali, życzliwi. Kiedy jedna osoba, mogłaby życie oddać za drugą. Za przyjaźń...
Przyjaciel jest najlepszym lekarstwem na wszystko. Jego dobre słowo, jego jeden uśmiech sprawia, że wszystko staje się inne. Lepsze.
Jeżeli masz już masz tego przyjaciela.. to dbaj o to. Bo przyjaźń trzeba pielęgnować i o przyjaźń trzeba dbać.
1 5 1