Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-13T22:56:05+01:00
Chcę przystąpić do bierzmowania, ponieważ chce być w pełni chrześcijaninem. Ważne jest także to , ze w przyszłości chce założyć rodzinę( przy czym wziąć ślub i ochrzcić moje przyszłe dzieci) pragnę wychować ich w wierze kościoła katolickiego i dać im przykład godny do naśladowania.

:)
57 4 57
2009-11-13T22:59:36+01:00
Hmmm.... a chcesz:) ogólnie robimy to bo tak trzeba...
a argumenty są takie żeby inni uważali nas za normalnych... ale

-chcemy być bliżej Boga, aby spłynęła na nas Jego łaska poprzez przyjęcie kolejnego sakramentu jakim jest bierzmowanie
-pragniemy przyjąć za wzór jakiegoś patrona i kierować się w życiu dobrem, naśladować go
-dzięki temu sakramentowi będziesz mogła zostać chrzestną, pomóc w wychowaniu swego chrześniaka w wierze dając mu przykład i dobre rady


34 3 34
2009-11-13T23:04:49+01:00
Chcę przystąpić do bierzmowania ponieważ moja rodzina wychowywała mnie w duchu katolickim. Ten sakrament potrzebny jest mi do dalszego duchowego rozwoju. Wierzę także że Duch Św. obdarzy mnie swoimi darami abym mógł stać się rycerzem Chrystusa. Dzięki bierzmowaniu odmieni się całe może życie... Bardzo zależy mi na przyjęciu tego sakramentu ponieważ wiem jak ważny on jest w życiu prawdziwego chrześcijanina.

Całkowicie zdewociałe:

Ostatniej nocy po przyjęciu Eucharystii, gorliwej modlitwie i biczowaniu się różańcem klęcząc na pinezkach dla Jezusa, który wycierpiał więcej nagle mnie oświeciło. Zobaczyłam Jezusa, który mówi mi: "Córko przyjmij ten sakrament bo czas byś stała się rycerzem wiary". Idąc do kościoła jak codziennie oczywiście... Wszystko nabrało pięknych kolorów. Nawet ci okropni niewierzący i inni sataniści nie przeszkadzali mi w modlitwie. Wiem że przyjęcie tego sakramentu będzie dla mnie niewyobrażalnie pięknym doświadczeniem. Wiem także że dzięki niemu zostanę świętom :)

Albo ateistyczne:

Jestem z rodziny katolickiej. Sakrament bierzmowania kazali mi przyjąć rodzice. Nie słucham kościoła bo nie zamierzam karmić się tą papką gówna które jest podawane na każdej mszy. Dajcie mi ten nic nie warty sakrament i po kłopocie a może nawet kupię księdzu auto :)


Wybierz któreś:)
87 4 87