Odpowiedzi

2009-05-06T16:15:41+02:00
Fantazje są oderwaniem od szarej, smutnej rzeczywistości. Dzięki nim zapominam o swoich troskach, problemach, zmartwieniach.Kiedy marzę, jestem w innym, lepszym świecie...Mogę przeżyć niesamowite chwile, robić rzeczy których nie mogłabym zrobić w rzeczywistości. Fantazje są dla mnie formą relaksu, odprężenia.
Jeśli bardzo chcemy, marzenia mogą się spełnić. Musimy tylko wyznaczyć sobie cel do którego uparcie i wytrwale będziemy dążyć.
2009-05-06T16:19:13+02:00
Fantazje i marzenia są dla mnie czymś naprawdę ważnym.Czynią życie barwniejszy i bardziej szczęśliwym.Każdy ma jakieś marzenia,nie tylko ja.Wiele osób nie chce się po prostu do tego przyznać.Przecież to dzięki fantazjom możemy na chwile oderwać się od rzeczywistości i przeżyć coś naprawdę wspaniałego.Male dzieci często udają,że są rycerzami lub zamkniętymi w wieży księżniczkami dlatego,że dla nich magicznych świat jest najważniejszy natomiast ludzie dorośli marzą o bardziej przyziemnych sprawach np:przeprowadzce czy kupnie nowego samochodu.Często dzięki marzeniom dajemy sobie rade w trudnych sytuacjach.Udajemy wtedy że wszystko skończy się dobrze jak w bajce.To pomaga nam przezwyciężyć strach który naprawdę czujemy.Uważam więc że marzenia nie są niczym zlym i niedozwolonym.Wprost przeciwnie,dzięki nim jest nam lepiej na tym świecie.