Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-11-14T14:28:18+01:00
Miłość jest cierpliwa, przyjdzie w dość nieoczekiwanym momencie.
Miłość jest cierpliwa, jedna osoba nie naciska na drugą w ażnej sprawie tylko spokojnie czeka na odpowiedź.
Miłość jest cierpliwa ,potrafi pojawić się dopiero w podeszłym wieku.
Miłość jest łaskawa, gdy jedna osoba naprwdę kocha wybaczy drugiej osobi enawet najgorszy grzech.
Miłości nikt nie zazdrości bo ma swoją.
Miłości nikt nie zazdrości bo wie ,że jego tez kiedyś spotka.
Miłości nikt nie zazdrości bo to dobrze jak ktoś kogoś kocha.
Miłości nie kupi się za żadne pieniądze, trzeba być cierpliwym, bo ona przyjdzie sama.
Młości się nie zazdrości ponieważ to uczucie i tak każdego kiedyś spotka.
Miłość jest cierpliwa, potrafi czekać na odpowiedni moment.
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-14T16:33:41+01:00
Miłość jest uczuciem. Uczuciem tak silnym, że można za nie dać wszystko. Miłość pochodzi od Boga. To On pokazał nam co to jest miłość. Pierwszy nas pokochał i dał nam ją w darze. Miłość jest cierpliwa, ponieważ to uczucie nie może przyjść z dna na dzień. Potrzebuje czasu, nie śpiesz się. Jest łaskawa, ponieważ to uczucie jest dobre. Osoba kochająca inną osobą nie zrobi jej nic złego, wręcz przeciwnie. Będzie się starał jak najlepszy tworzyć świat dla tej osoby. Człowiek, który darzy inną osobą miłością nie zazdrości, ponieważ wie, że miłość jest silna i zazdrość nie jest potrzebna. Zazdrość jest złą cechą i mogła by zniszczyć dobro czyli miłość. Dlatego miłość nigdy nie zazdrości.
Bóg stworzył miłość, aby na świcie było jak najmniej zła lub wcale. Miłość to dobro, które każdy z nas powinien poznać i rozprzestrzeniać. Miłość jest czymś takim czemu możemy w pełni zaufać i być pewnym, że nigdy nas nie zawiedzie. Jest to rzecz bardzo piękna. Miłością powinniśmy nie tylko darzyć swoich partnerów, ale także rodzinę, bliźnich i co najważniejsze Boga. Jak już wspominałam wcześniej człowiek dla miłości zrobi wszystko, będzie stwarzał jak najlepszy świat i właśnie tak zrobił Bóg. Za to powinniśmy mu dziękować i darzyć miłością. Miłość jest najważniejsza w naszym życiu.
1 5 1
2009-11-14T18:07:28+01:00
Miłość cierpliwa jest łaskawa jest niczego nie zazdrości?miłość jest darem dla wytrwałych i cierpliwych.nie zazdrości niczego,wręcz daje z siebie więcej innym.miłość daruje krzywdy i winy.nie rzada zemsty i nie dazy ku klotniom.milosc zawsze wskaze najlepsze wyjscie.bez milosci nie mozna poznac sensu zycia.milosc dba o dobro drugiej osoby.jest prawa i wierna.nie dopuszcza sie klamstwa i bluznierstwa.milosc cierpliwie wyslucha i pomoze.nie zazdrosci slawy i urody.nie pragnie tylko rzadza,lecz calym sercem.milosc nie znosi wstydu,totez sie go nie dopuszcza.milosc jest wytrwala i goraca.prawdziwa milosc nigdy nie gasnie.milosc jest darem dla drugiej osoby.poprzez milosc stajemy sie milosierni.w milosci kazdy jest blogoslawiony.milosc wszystko zwyciezy.