j.angielski- łatwe 5 klasa "Mój ulubiony sport to tenis" (Szkola Podstawowa) * Ważne zadanie *
Proszę o użycie prostych słów, ponieważ jestem na początkującym poziomie z angielskiego:) Z góry bardzo dziękuję:) Myślę, że to zadanie dla niektórych będzie banalne, napisać około 10 zdań na temat tenisa, a dla mnie jest to problemem.

Proszę nie używać translatora.

Coś w stylu:

Moim ulubionym sportem jest tenis ziemny. Jest to gra rozgrywana na korcie tenisowym. Jest to sport olimpijski. Od dawna fascynował mnie podczas oglądania w telewizji. Moim ulubionym tenisistą jest Adam Chadaj. Czasami wybieram się na kort razem z moim tatą, a mama siedzi obok i nas dopinguje. W przyszłości bardzo chciałbym zostać trenerem tenisa. Lubię również tenis stołowy. Często gram w niego z moją kuzynką. Myślę, że tenis ziemny jak i stołowy to bardzo przyjemne sporty.

3

Odpowiedzi

2009-11-14T18:03:58+01:00
My favourite sport is tennis. This game take place on the court and this is Olimpics discipline. Im interested in tennis since I was little boy and I was watching it on TV. My favourite tennist is Adam Chadaj. Sometimes Im going with my father to the court and then we are playing. My mather is sitting and cheering on ! In future I want to be coach. I also like table tennis, I often play it with my cousine. I think that tennis and table tennis are very pleasant sports.
4 1 4
2009-11-14T18:05:55+01:00
My favourite sport is tennis. This is game, wich I can play on a court. This is an olympic sport. I am fascinated in tennis when i am watching it on TV. My favourite player is Adam Chadaj. Sometimes, I like play with my dad, and my mom is looking for us.
In the future I would like to become a trainer of tennis. I like table tennis too. I often play init with my cousin. I think, They are a very nice sports
3 3 3
2009-11-14T18:06:26+01:00
Moim ulubionym sportem jest tenis ziemny. Jest to gra rozgrywana na korcie tenisowym. Jest to sport olimpijski. Od dawna fascynował mnie podczas oglądania w telewizji. Moim ulubionym tenisistą jest Adam Chadaj. Czasami wybieram się na kort razem z moim tatą, a mama siedzi obok i nas dopinguje. W przyszłości bardzo chciałbym zostać trenerem tenisa. Lubię również tenis stołowy. Często gram w niego z moją kuzynką. Myślę, że tenis ziemny jak i stołowy to bardzo przyjemne sporty

My favourite sport.
My favourite sport is tennis. This game is playing on tennis pool. It's olimpyc sport. I like watch tennis on tv. My favourite tennis player is Adam Chadaj. Sometimes I go on tennis pool with my dad, and mum. She cheer us. In the future I really want to be trainer tennis. I like too table tennis. Sometimes i play it with my cousin. I think tennis and table tennis are nice sports.

;)