Odpowiedzi

2009-11-14T18:32:57+01:00
GEOGRAF : czuje się bardzo ważny, pisał olbrzymie księgi, nie wiedział co znajduje się na jego planecie. siedział za biurkiem i czekał na badaczy.interesują go rzeczy stałe.
KRÓL (planeta króla) : wszystkich ludzi traktuje jak poddanych, chce posiadać autorytet. wydaje rozkazy, chce wszystkimi rządzić.
PIJAK ( planeta pijaka ) : wstydzi się, że pije, więc pije aby o tym zapomnieć.
LATARNIK ( planeta latarnika) : zapalał i gasił latarnie na rozkaz, co chwile ( bo tam tak szybko zmieniał się dzień z nocą), nie miał czasu na odpoczynek/
BANKIER : liczy gwiazdy, wydaje mu się, że są jego. Nie ma czasu na marzenia na wypoczynek
PODRÓŻNIK : wymaga uwielbienia, podziwu poklasku słyszy tylko pochwały przekonany o własnej wyższości
33 2 33
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-14T18:35:34+01:00
Planeta325 zamieszkiwana przez Króla. Dla Królów świat jest bardzo prosty. Wszyscy ludzie są poddanymi. Planeta jest ładna i zachwycająca.
Planeta326 zamieszkiwana przez Próżnego(Pyszałka). Planeta ta jest w średniej wielkości próżny jest zabawny i śmieszny.
Planeta327 zamieszkiwana przez Pijaka. Planeta ta jest bardzo dziwna. Pijak zachowuje sie bardzo bezsensu ciagle powtarz wszystko w kółko. na tej planecie licvzy sie tylko picie.
Planeta328 zamieszkiwana przez Bankiera. "Ja mam gwiazdy ponieważ nikt przedemna niepomyslał aly je zgarnąc"
Planeta 329 zamieszkiwana przez Latarnika. Planeta ta jest bardzo mała jest tam zaledwie miejsca dla 2 osób. Latarnik nie ma na nic czasu co minute gasi i zapala latarnie.
Planeta 330 zamieszkiwana przezGeografa. Planeta ta jest duża i niema on czasu aby iśc i zbada różne morza lub cos ważnego. jest on zbyt wazna osoba. niewiem czy dobrze tyle miałam na lekcji, ale to nie wszystko, dzieki ze mogłam ci pomóc;]
23 2 23