Uzupełnij zdania według własnego pomysłu tak, aby powstał spójny tekst zatytułowany "Gdyby tak móc wyruszyć w podróż wehikułem czasu".

Wehikuł, którym można błyskawicznie przemieszczać się w czasie i przestrzeni...- o takim pojeździe ludzie marzą już od kilkuset lat. Każdy z nas z pewnością inaczej chciałby wykorzystać jego możliwości.Ja mam już pewien plan...
Najpierw............................................... . Byłoby to z pewnością ................................. . Po pewnym czasie .............................................. gdyż ........................ ...................................... . Poza tym .........................
............... . Następnie ...............................................
........................ , ponieważ ......................................
.................................. . Wkrótce potem .....................
....................... . Dlatego też po kilku dniach ..................
..................................... . Na koniec .........................
.......... . Wszystko to .................................................
........................................................................... .

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-14T19:26:50+01:00
Wehikuł, którym można błyskawicznie przemieszczać się w czasie i przestrzeni jest bardzo fajny - o takim pojeździe ludzie marzą już od kilkuset lat. Każdy z nas z pewnością inaczej chciałby wykorzystać jego możliwości..Ja mam już pewien plan. Najpierw wyjadę zagranicę.Było by to z pewnością bardzo łatwe w zarabianiu pieniędzy. Po pewnym czasie wrócił bym do Polski , gdyżbardzo chciał bym zbudować auto które przemieszcza się w czasie.Po zatym teraz nie było by mnie stać na takie coś. Następnie jestem troche bezradny w tej sytuacji , ponieważ nie mam za co wyjchać zagranicę. Wkrótce potem i tak pojadę . Dlatego też po kilku dniach zarobię to kasę . Na koniec zapłacę za bilet i wyjadę. Wszystko to dzięki mojej sprytności.
26 2 26
2009-11-14T19:44:48+01:00
Wehikuł, którym można błyskawicznie przemieszczać się w czasie i przestrzeni to coś niesamowitego - o takim pojeździe ludzie marzą już od kilkuset lat. Każdy z nas z pewnością inaczej chciałby wykorzystać jego możliwości.Ja mam już pewien plan, który układałam przez bardzo długi czas.
Najpierw chciałabym zobaczyć jak to było w średniowieczu, na królewskim dworze . Byłoby to z pewnością niesamowite przeżycie . Po pewnym czasie przeniosłabym się do niedalekiej przyszłości, gdyż bardzo pragnę zobaczyć co jeszcze ludzie wymyślą, aby umilić sobie życie. Poza tym fajnie byłoby wiedzieć jeszcze się mi przydarzy . Następnie przeniosłabym się do starożytnego Egiptu , ponieważ bardzo ciekawi mnie życie faraonów. Wkrótce potem poleciałabym na Marsa, ale tam unosiłabym się w powietrzu, Dlatego też po kilku dniach wróciłabym na Ziemię . Na koniec udałabym się do czasów dzieciństwa moich rodziców . Wszystko to zapamiętałabym do końca swojego życia.
64 4 64