Napisz opowiadanie wedlug planu zdarzeń
1.spacer macka ogorzalki ulicami poznania.
2.maciek dostrzega sledzaca go mala dziewczynke ktora go przedrzeznia.
3.maciek przyspiesza kroku aby zgubic dziewczynke.
4.wchodzi do bramy i chowa sie.
5.zauroczenie macka tajemnicza dziewczyna.
6.maciek podaza za nieznana pieknascia.
7.maciek wslad za dziewczyna kupuje dwa bilety na straszny dwor.
8.upadek macka spowodowany przez aurelie.
9.chlopiec rozpoznaje sprawczynie swojego wypadku.
bardzoo wazne. :p

3

Odpowiedzi

2009-11-14T20:18:09+01:00
Pewnego dnia Maciek Ogorzałka z nudów wybrał się na spacer po swym rodzimym mieście – Poznaniu. Wędrował z ulicy na ulicę, oglądam przeróżne wystawy i przejeżdżające samochody. Po jakimś czasie bezsensownej wędrówki dostrzegł małą dziewczynę, która od pewnego czasu podążała za nim. Po chwili zauważył, ze ona go przedrzeźnia. Nie wiedział co robić. Dziewczynka z pozoru niewinna, lecz nigdy nic nie wiadomo. Chłopiec przyspieszył kroku. Chciał jak najprędzej zgubić dziewczynkę. W pośpiechu wszedł do nieznanej mu dotąd bramy, aby się schować. Ujrzał ją zdezorientowaną na chodniku. Najprawdopodobniej nie zauważyła go. Miał okazję lepiej przyjrzeć się osobie, która go śledziła. Była to piękna niewiasta. Spodobała się chłopcowi. Teraz role się odwróciły, Maciek poszedł za nią. Po krótkiej wędrówce za dziewczyną dotarł do autobusu. W ślad za nią kupił dwa bilety na straszny dwór. Chłopiec nie miał pojęcia po co jej dwa bilety skoro jedzie sama oraz co sprowadza ją do takiego miejsca. Kiedy wyszli z autobusu nieznajoma zorientowała się, że teraz ona była śledzona. Auriela, bo tak nazywała się owa dziewczyna przewróciła Maćka. Kilka dni po wypadku chłopak rozpoznał sprawczynię owego zdarzenia.
Nie wiem czy o takie coś chodziło jeśli nie to sory.
2009-11-14T20:19:16+01:00
Pewnego ciepłego dnia Maciek Ogorzałek spacerował po ulicach Poznania. Zauważył, że jakaś mała dziewczynka śledzi go i przedrzeźnia. Maciek zaczął iść szybciej, aby ją zgubić. Schował się, wchodząc do bramy. Tajemnicza dziewczyna zauroczyła chłopaka. Maciek postanowił podążać za nieznaną pięknością. Podobnie jak dziewczyna, kupił dwa bilety na "Straszny dwór". Aurelia spowodowała, że chłopak upadł. Maciek zorientował się, kto był sprawcą tego wypadku.
2009-11-14T20:23:23+01:00
Pewnego dnia maciek przechadza się ulicami poznania.Zachwyca się nim i po cichu wyraża swój zachwyt.Nagle odwraca się i obejmuje wzrokiem dziewczynę która go przedżeźnia.Udając ze nie zwraca na to uwagi przyśpieszył krku alby zgubic dziewczynę.Gdy dotarł do bramy chował się za nią próbując teraz sam śledzic dziewczynę aby cos sie o niej dowiedziec.Ciekawośc nie dala mu racjonalnie myślec.W tej chwili gdy dziewczyna przekracza próg bramy maciek omało nie zemndlał.Dziewczyna była urodziwie piękna .Miała długie blond włosy niebieskie oczy i dośc jasna karnację.Oszołomiony maciek podoza za nieznajoma pięknoscia aż pod kino.dziewczyna kupuje bilety na "straszny dwór".Maciek nie chcąc stracic ja z oczu podąza w jej slady i tak samo jak ona kupuje bilet.Wzrokiem dalej śledził dziewczynę kiedy nagle przewraca się na dziewczynę kiedy ona zatrzymała się.Okazało się że ma na imię aurelia .Maciek podniósł się o przeprosił.Razem obejżeli film.Maciel i Aurielia spotykali się częsciej i częsciej.Tak potoczyły się losy macka.