ułóż dedykacje, którą mogłabyś\mógłbyś umieścić na pierwszej stronie ksiązki "Mały książe" przeznaczonej na prezent dla przyjaciela.Twoja dedykacja powinna wyjaśniać dlaczego właśnię tę książkę mu ofiarowujesz ( dla kogo, z jakiej okazji, dlaczego ta książka,kto)

prosze o szybkie odpowiedzi praca potrzebna mi jest na poniedziałek
przynajmniej jedną strone ale jeżeli już może być mniej lub nawet więcej ;) licze na najlepsze odpowiedzi

2

Odpowiedzi

2009-11-14T21:26:15+01:00
Mojemu najlepszemu przyjacielowi Patrykowi z okazji jego kolejnych urodzin ponieważ ksiązka ta opowiada o miłości,poświeceniu i serdecznosci do drugiej osoby.Twoja przyjaciułka agnieszka
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-14T21:45:38+01:00
Przyjacielu, już niebawem mija pięć lat, od dnia, kiedy się poznaliśmy, pragnę podziękować Ci za Twój cenny czas, który mi poświęciłeś . Odegrałeś niezwykle ważną rolę w moim życiu, pomagałeś w rozterkach . Wiele dla mnie znaczysz, chcę, byś nigdy nie zapomniał, iż to właśnie nasze wnętrze świadczy, że nadal jesteśmy dziećmi. To dlatego dedykuję Ci tą książkę . Mogłoby się wydawać, iż z pozoru porusza ona błache tematy, aczkolwiek ich symbolika ma ogromną pojemność semantyczną. Chciałem także, aby była zrozumiała dla wszystkich pokoleń. Myślę, że przypadnie Ci do gustu.

Twój przyjaciel.
2 5 2