Odpowiedzi

2009-05-06T20:49:49+02:00
Drogi Przyjacielu, Boże!

Pisząc do Ciebie ten list, patrzę przez okno, jest wiatr, dość silny wiatr ipada deszcz. Zastanawiając się nad moją wiara dochodzę do wniosku, że potzrebuję pomocy. Proszę Cię abys mógł mi wierzyć jeszcze barzdiej. Chciałabym także poprosić Cię, abyś pomógł nawrócić się mojemu koledze, wpadł w barzdo złe towarzystwo i nie moze się wydostać. W tym liscie chciałabym jeszcze gorąco podziękować Ci za dar przyjazni w moim życiu. Ta ostatnia sprzeczka z przyjaciółką, dała mi wiele do myslenia, że tak naprawdę spotkanie z... (imie kumpeli) jest ogromnym skarbem. Dziękuję Ci ze dałeś nam siłę, abyśmy doszły do porozumienia i jescze barzdiej pogłębiały swą miłość.

2009-05-06T20:54:49+02:00
Drogi Boże piszę chociaż kilka słów, innym razem napiszę więcej. Na początku życzę Ci wszystkiego dobrego i pozdrawiam Cię najgoręcej. Tak się jakoś złożyło że nie miałam okazji podziękować za list co mi przysłałeś. Miałam dużo pracy, miałam dużo nauki, także piszę dopiero dzisiaj.
Tak w ogóle to przepraszam Cię bardzo za to, że tak długo milczałam, lecz dopiero dzisiaj zaczynam rozumieć biblię, którą mi przysłałeś. I dopiero dzisiaj zaczynam doceniać czym jest życie i prawdziwa miłość. Przepraszam Cię za to, że wcześniej nie potrafiłam Cię docenić,doceniać to co mi dałeś radość, smutek, życie.Wiem,że nie wierzyłam w Ciebie tak mocno jak powinnam. Bardzo Cię przepraszam i proszę, abyś mi wybaczył bo tak bardzo Cię kocham.