Najpieknejsze miejce w mojej okolicy, w ktorym uwielbiam spedzac wolny czas. (obojetnie jakie miejsce ;las, laka, jezioro, wiadukt z torami)
Praca od 100 do 200 slow.
*dlaczego lubie tam przebywac?
*co mnie tam interesuje?
*jak tam jest?
itd, itp... ;>

2

Odpowiedzi

2009-11-15T10:20:55+01:00
Według mnie najpiękniejszym miejscem w mojej okolicy jest park, bardzo dobrze mi sie kojazy, poniewaz spedzam tam bardzo duzo czasu z kolegami i kolezankami. Zawsze gdy mamy wolny wieczor idziemy sobie posiedziec na laweczkach wlasnie w tym parku. Interesują mnie tam piękne drzewa, kwiaty. Szczególnie śpiew wieczornych ptaków. Nawet jeżeli siedzimy tam bardzo dlugo, nigdy sie nie nudzi, bo jest bardzo duzo znajomych. Lubie tam przebywać, ponieważ po południu zawsze grzeje mocno śloneczko. Co weekend organizowane są zabawy dla małych dzieci jak i starszych, wiec mozna popatrzec jak sie bawia. Z parku rzucają sie w oczy wielkie wiatraki, ktore widac nawet z 1km!


Nie moglem juz wiecej napisac bo nie wiem o czym :D:D:D
2009-11-15T11:01:31+01:00
Najpiękniejsze miejsce w mojej okolicy to las.Uwielbiam tam przebywac,gdyż moge posłuchać pięknego śpiewu ptaków i pozbierać grzyby.Interesuję mnie to,że moge zobaczyc wiele gatunków zwierząt.Można tam wypocząć i miło spędzić czas jak i powdychać świeżego powietrza.