Przedmiot tego zadania to; wos :)
kto się czuje silny z tego przedmiotu bardzo prosze o pomoc (;
a mianowicie mam napisać list motywacyjny ( w sensie że do pracy jaka to jestem i wgl. żeby był jakiś fajny ) tzn. osoby umiejące wiedza mniej wiecej o co chodzi xdd i kurigulumwite jakieś a nie zabardzo mam pojecie jak i co :)
kto byłby tak dobry i mi to napisal ;)
z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam ;*
pilne na wtorek !
podnosze ilość punktów bo tylko tyle moge podnieść xd
no proooooszeeee, niech mi ktos to zrobi ...

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-15T10:55:49+01:00
Warszawa, dn. 06.02.2005 r.

PoisonQueen
ul. Wojska Polskiego 6B/1
05-220 Zielonka
tel. kom. 888 – 888 – 777
Dyrektor
Andrzej Sokołowski
Agencja --------> coś mi spacja przeskakuje agencja marke ma byc razenm Marketingowa „BONUS”
ul. Malawskiego 1/57
08-164 Warszawa


Szanowny Panie Dyrektorze,


Jestem zainteresowany pracą w Agencji Marketingowej „BONUS” na stanowisku: specjalista do spraw reklamy. Ofertę otrzymałem w biurze Kuriera Warszawskiego w dn. 2 lutego 2005 roku.

Do ubiegania się o pracę w Pańskiej firmie, skłoniła mnie jej renoma na rynku. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie – podczas nauki w Liceum Ekonomicznym odbyłem praktykę zawodową na podobnym stanowisku. Spełniam, więc zawarte w ogłoszeniu warunki. Jestem dyspozycyjny i samodzielny, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładny i odpowiedzialny, potrafię zorganizować sobie pracę, o czym świadczy wysoka ocena z odbytej praktyki zawodowej.

W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera. Chciałbym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

Jeśli moja oferta okaże się dla Pana interesująca, jestem gotowy przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem:

PoisonQueen
2 3 2