Odpowiedzi

2009-11-15T11:27:07+01:00Święty Mikołaju !

Drogi Święty Mikołaju! Mam do Ciebie bardzo wielką prośbę. Marzy mi się aby dostać takie prezenty jak:gra mucha w mojej zupie,gra nosorożec,gra spaghetti,laboratorium Ben 10,Żyrandol,lampkę nocną,Dodatkowe wagony do kolejki,lalkę Królewnę Śnieżkę z akcesoriami.Pozdrawiam Cię mocno Święty Mikołaju i proszę bardzo pamiętaj o mnie w te Święta Bożego Narodzenia.Przez cały rok byłam bardzo grzeczna!Czeka kochany Mikołaju na Ciebie w te Święta.

Twoja Lilianka


.....

2009-11-15T11:32:50+01:00
Kochany Mikołaju 16.02.2009
Pewnie mnie nie pamiętasz, w koncu widziałes tyle dzieciaków, więc po co miałbys zapamiętać kochaną Madzię. Piszę do Ciebie z tego samego powodu co wszystkie dzieci, a mianowice chciałabym otrzymać od Ciebie prezent. Jednakże nie chodzi mi o zwykly podarek z napisem "made in china". To musi być coś wyjątkowego, coś czego jeszcze nikt nie otrzymał, jak na przykład 6 z polskiego, chociaż to byloby raczej niemozliwe. Pewnie czytasz mój jakże długi list i zastanawiasz się " czego ta dziewczyna ode mnie chce". Otóż zawsze chciałam miec w domu prawdziwego kota, lecz nie zwyklego czworonoga potrafiącego wyłącznie miałczec i zostawiać swoje "niespodzianki" w całym domu... chodzi tu raczej o prawdziwego, majestatycznego Rysia i od razu zaznaczam, że nie mówię o moim koledze Ryszardzie, choć nie ukrywam, iż poniekąt przypomina kota.

Twoja kochana Madzia
2009-11-15T11:34:43+01:00
Drogi św.Mikołaju !
Dziękuje Ci za skarpety które mi w tamtym roku podarowałeś i że nie zapomniałeś o mojej troszkę ubogiej przyjaciółce.
W tym roku proszę Cię o to samo ,bardzo ją lubię a nie mam tyle pieniędzy bo kupić jej coś z czego się będzie cieszyć Mianowicie chodzi mi o nowy plecak i kurtkę zimową.Mam świadomość że ona tego bardzo potrzebuje.
Wiesz na pewno ile dzieci ubogich jest na całym świecie, swoją wiara i gorącą modlitwą będę Ci pomagać duchowo .
Z poważaniem
...........................