Odpowiedzi

2009-11-15T11:50:45+01:00
(imię)!
Ostatnio dużo myślałam o naszym rozstaniu. Wiem, że myślisz, ze to jest nie w pożądku wobec Ciebie, ale ja nie potrafie z Tobą być. Uwierz mi, jest wiele powodów dla których nasze rozstanie ma sens.

Nasze początki bycia razem są takie nie zapomniane, wspaniałe, ale teraz wszystko się popsuło. Zaczelismy się coraz częsciej kłocić! Ty ciągle miałeś jakieś podejrzenia, że się z kimś umawiam. Co było wielką nie prawdą! Kochałam Cię całym sercem. I jeszcze się nie odkochałam. Musisz mi uwierzyć, że nie ma takiej potrzeby dawac sobie drugiej szansy.

Przepraszam Cię najmocniej, ale będzie lepiej jak damy sobie spokój i zostaniemy przyjaciółmi!

( twoje imię)
2009-11-15T11:51:22+01:00
Mój drogi dobrze mi z tobą było lecz musimy się rozstać. To dla naszego dobra.Byśmy nie cierpieli w zazdrości , zdradzie . Lecz jeśli uważasz , że powinniśmy być razem to , proszę cię zrozum mą decyzję.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-15T11:51:48+01:00
Mój Miły!!!
Byłeś dla mnie całym światem lecz zmieniłeś się .
Bardzo lubiłam spędzać z tobą czas .Kupywałeś mi upominki droższe i te tańsze .Lubiłam to . Byłeś naj naj przystojniejszy . Lecz gdy zobaczyłam jak obchodzisz się z dziewczynami .jak je czule obejmujesz powiedziałam Nie już dość mam tego .Jestem ład na i mogę mieć takich jak ciebie bez liku .Ja mam prawo tak zrobić jak i ty mnie traktujesz .To definitywny koniec . Już niechce cię znać . Znaiajdzi sobię inną naiwną .
Mam głęboką nadzieję ,że już się nie będziemy widywać na twój widok nie dobrze mi sie robi .


Już nie twoja Ewa !
Ps. Nawet nie próbój mnie przepraszać!