Odpowiedzi

2009-11-15T13:21:18+01:00
Jest ciepły wieczór Jestem umówiona z Urszulą Zalewską w kawiarni " Pod klonami" na rogu ulicy Lipowej i Spornej. Czekam już dośc długo gdy nagle w drzwiach pojawia się dziewczyna. Zamawia 2 kawy i 2 serniki oraz dosiada się do stolika.

Redaktorka dwutygodnika " Lekturka" : Jesteś chyba bardzo zabiegana. Spóżniłaś się 20 minut.
Ula Zalewska : Niestety trochę jestem. Zaraz po szkole byłam z Pestką, moją najlepszą przyjaciółką w kinie, skąd odebrał mnie tata i tylko we dwoje byliśmy w pizzerii. Ojciec przyjeżdza z Olszyn 2 razy w tygodniu i zostaje na kilka godzin. Staram się też co piątek odwiedzac z Pestką Mariana, a co środę Julka. Koresponduję też z Zenkiem i mam na nieszczęście dużo lekcji do odrobienia. Na dodatek ciotki nie dają mi spokoju i ciągle chcą wychodzic ze mną na spacery.
Redaktorka: O czym piszesz z Zenkiem ?
Ula: O tym jak mu idzie w szkole, czy ma dużo pracy, o jego i moich problemach...
Redaktorka : A jakie masz problemy ?
Ula : Moje problemy nie są poważne <śmiech>, ale o czymś trzeba pisac.
Redaktorka: Jak dogadujecie się z Peską?
Ula : Nasze kontakty są bardzo dore, spędzamy razem mnóstwo czasu.
Redaktorka : Czy historia która zdarzyła się w wakacje coś zmieniła w twoim życiu ?
Ula : I to jeszcze ile !! Uważam, że jestem teraz bardziej otwarta na świat. Teraz też Pestka wie o mnie dużo więcej, więc jest mi lżej. Mam w niej oparcie. Ogromną pomoc otrzymuję też od taty, który pomaga mi ze szkołą. Dzięki tym wakacjom poznałam ojca !!
Redaktorka: A co z Dunajem ?
Ula : Przed powrotem do Warszawy naprawdę martwiłam się o niego... Jednak tata przygarnął go do siebie bym za rok, gdy tam przyjadę ujrzała psa zdrowego i bezpiecznego.
Redaktorka: A chcesz tam wrócic za rok ?
Ula: Oczywiście !!
Redaktorka : Diękuję za rozmowę !!
Ula : Ja także !!