Odpowiedzi

2009-11-15T14:35:19+01:00
Turystyka dla obszarów górskich ma zbawienny wpływ ponieważ gospodarowanie na obszarach górskich jest bardzo trudne a korzysć z tego procederu jest znikoma .więc agroturystyka i turystyka w pełnym tego słowa znaczeniu jest bardzo dużym zastrzykiem finansowym dla osób zajmującym sie ty działaniem.jednak trzeba się liczyc z nakładami finansowymi jakie trzeba wyłożyc na tą dziedzine gospodarki .Ale te nakłady finansowe zwrócą sie po krótkim czasie .Reasumując tą wypowiedz turystyka jest dobrym posunienciem dla osób tam zamieszkałych w rejonach górskich.Obszar na którym może funkcjonować turystyka ma wielkie znaczenie. Gospodarstwa na obszarach górskich są bardziej atrakcyjne niż na terenach nizinnych, ponieważ w górach są ładniejsze widoki i bardziej zróżnicowane zagospodarowanie wolnym czasem.Ludzie mogą zwiedzać góry.Gdy wędrują po szlakach chcą się dowiedzieć jak one powstały.Turystyka pomaga ludziom odkryć świat i przeszłość szybko się ciekawimy tego co może być związane z górami.Dzięki temu stawiamy sobie nowe cele w życiu.
6 4 6
2009-11-15T14:56:06+01:00
Turystyka dla oszarów górskich to bardzo dobra rola.
W obszarach górskich jest bardzo ciężko uprawiac ziemię, ponieważ żeby wszystko bylo dobrze trzeba wkładac sporo pieniędzy.
W górach mamy mnóstwo pięknych widoków, świeże powietrze i wiele atrakcji
poznania kultury tego miejsca. Ludzie przyjeżdżając na wypoczynek
dają pracę innym. Zwiedzanie miejscowości górskich wiąże sie z pieknymi przeżyciami i widokami.
Turysta chodząc po szlakach bedzie miał niezapomiane wrazenia i poleci taki wypoczynek innemu znajomemu. Turystyka do dobra rola na terenach górskich zdecydowanie.
10 4 10