Wpisz znaki interpunkcyjne i popwraw błędy ortograficzne :)


Ostatnia część wspaniałej sagi ślub miesiąc miodowy na wyspie Esme którą podarował jej Carlise ksiega Jacoba niezbyt mi się podobała ale była tam jedna ciekawa rzecz jak Rosalie dała mu obiad w psiej misce Jak Emmet zakładał się z Jasperem i jak go razem "porwali" na wieczór kawalerski lubiłam jak Rose docinała Jacobowi a on nie pozostawał jej dłużny narodziny małej Reneesme opanowania Belli aby jak najszybciej wziąć córeczkę na ręce i przytulić po powrocie z ich pierwszej nocy w pieknym małym domku który podarowała im Esme docinki emmeta o ich życiu seksualnym wtedy zaproponowano aby Bella siłowała się z Emmetem na rękę jak ona wygra on zaprzestanie jej dogryzać a jak on wygra to będzie jej dokuczał jeszcze bardiej i tak wygrała Bella I ten ostatni roździał w którym Bella odblokowywuje swoje myśli aby Edward je usłyszał było mi smutno kiedy dotarło do mnie że to ostatnia cześć mam nadzieję że Stephanie napisze kolejną część o dalszych przygodach bohaterów o Jacobie i Reneesme Edwardzie i Belli i oczywiście o reszcie rodziny

3

Odpowiedzi

2009-11-15T16:49:03+01:00
Ostatnia część wspaniałej sagi ślub miesiąc miodowy na wyspie Esme, którą podarował jej Carlise księga Jacoba niezbyt mi się podobała, ale była tam jedna ciekawa rzecz ,jak Rosalie dała mu obiad w psiej misce .Jak Emmet zakładał się z Jasperem i jak go razem "porwali" na wieczór kawalerski. Lubiłam jak Rose docinała Jacobowi a on nie pozostawał jej dłużny narodziny małej Reneesme. Opanowania Belli aby jak najszybciej wziąć córeczkę na ręce i przytulić po powrocie z ich pierwszej nocy w pieknym małym domku ,który podarowała im Esme. Docinki Emmeta o ich życiu seksualnym, wtedy zaproponowano aby Bella siłowała się z Emmetem na rękę jak ona wygra on zaprzestanie jej dogryzać a jak on wygra to będzie jej dokuczał jeszcze bardziej i tak wygrała Bella. I ten ostatni rozdział, w którym Bella odblokowuje swoje myśli aby Edward je usłyszał . Było mi smutno kiedy dotarło do mnie że to ostatnia cześć mam nadzieję że Stephanie napisze kolejną część o dalszych przygodach bohaterów, o Jacobie , Reneesme ,Edwardzie oraz Belli i oczywiście o reszcie rodziny .
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-15T16:50:11+01:00
Ostatnia część wspaniałej sagi. Ślub, miesiąc miodowy na wyspie Esme, którą podarował jej Carlise. kKsięga Jacoba niezbyt mi się podobała, ale była tam jedna ciekawa rzecz - jak Rosalie dała mu obiad w psiej misce ota jak Emmet zakładał się z Jasperem i go razem "porwali" na wieczór kawalerski. Lubiłam jak Rose docinała Jacobowi, a on nie pozostawał jej dłużny. Narodziny małej Reneesme, opanowanie Belli aby jak najszybciej wziąć córeczkę na ręce i przytulić. Po powrocie z ich pierwszej nocy, w pięknym małym domku, który podarowała im Esme. Docinki Emmeta o ich życiu seksualnym, wtedy zaproponowano aby Bella siłowała się z Emmetem na rękę - jak ona wygra, on zaprzestanie jej dogryzać, a jak on wygra to będzie jej dokuczał jeszcze bardziej. Wygrała Bella. Ten ostatni rozdział w którym Bella odblokowuje swoje myśli, aby Edward je usłyszał. Było mi smutno kiedy dotarło do mnie, że to ostatnia cześć. Mam nadzieję że Stephanie napisze kolejną część o dalszych przygodach bohaterów, o Jacobie i Reneesme, Edwardzie i Belli oraz o reszcie rodziny.
3 2 3
2009-11-15T17:36:54+01:00
Ostatnia część wspaniałej sagi. Ślub, miesiąc miodowy na wyspie Esme, którą podarował jej Carlise. Księga Jacoba niezbyt mi się podobała, ale była tam jedna ciekawa rzecz. Otóż Rosalie dała Jacobowi obiad w psiej misce. Podobało mi się również gdy Emmet zakładał się z Jasperem oraz kiedy razem "porwali" Edwarda na wieczór kawalerski. Lubiłam jak Rose docinała Jacobowi, a on nie pozostawał jej dłużny. Podobały mi się narodziny małej Reneesme oraz to, że Bella chciała jak najszybciej wziąć córeczkę na ręce i ją przytulić. Po powrocie Belli i Edwarda z ich pierwszej nocy w pięknym małym domku, który podarowała im Esme, Emmet komentował ich życie seksualne. Wtedy zaproponowano aby Bella siłowała się z nim na rękę. Gdyby wygrał chłopak miał przestać jej dokuczać, w przeciwnej sytuacji obiecał docinać dziewczynie jeszcze bardziej. Wygrała jednak Bella. Wzruszył mnie ostatni rozdział, w którym główna bohaterka odblokowuje swoje myśli przed ukochanym. Smutno mi było, kiedy dotarło do mnie, że właśnie przeczytałam ostatnią część tej wspaniałej sagi. Mam nadzieję, że Stephanie napisze kolejną część o przygodach moich ulubionych bohaterów: Jacobie i Reneesme, Edwardzie i Belli, jak i pozostałej części ich rodziny.