Po rostaniu z Izabelą, wolski opuszcza warszawe. nikt nie wie co się z nim stało. zrozpaczony Ignacy rzecki poszukuje go. jesteś rzeckim wystepójesz w programie " kto ktokolwiek widział kto ktokolwiek wie" prosisz o pomoc w odnalezieniu swego przyjaciela. mówisz o tym kiedy ostatni raz go widziałeś czy z nim rozmawiałeś w jakim stanie psychicznym wtedy był gdzie go ustani raz widziałeś. wykorzystaj treść lalki tom II koniec rozdziału XV pt "dusza w letargu" oraz rozdział XVII-ostatni

PRACA MA BYĆ NAPISANA NA 3-4 STRONY W ZESZYCIE DO CZWARTKU

1

Odpowiedzi

2009-11-16T11:51:07+01:00
Goscimy dzis w programie"Kto kolwiek widzial,kto kolwiek wie"pana Ignacego Rzeckiego,ktory poszukuje swojego przyjaciela Stanislawa Wokulskiego.
-Prosze powiedziedziec,kiedy ostatni raz widzial pan ,pana Stanislawa i w jakim byl stanie?
-Drogi panie,Stach wyjechal z Warszawy kilka dni temu,w wielkiej rozpaczy po rozstaniu z Izabela łecka,kobieta dla ktorej stracil rozum.Bardzo martwie sie o niego,bo w takim stanie umyslu moze zrobic najstraszniejsza rzecz,odebrac sobie zycie.
Dlatego apeluje do wszystkich,ktorzy go spotkaja,aby sie nim zaopiekowali i przekazali mu,ze ja stary jego przyjaciel czekam na niego,i ze sie wszystko jeszcze ulozy.prosze go o szybki powrod do domu lub o depesze,ze zyje.
-Dziekuje za rozmowe.Dolaczamy sie goraco do tego apelu.