Odpowiedzi

  • ewe3
  • Początkujący
2009-11-15T18:27:26+01:00
Gdy otwierałem mój prezent, cieszyłem się jak z każdego innego prezentu. Jednak gdy zobaczyłem co jest w środku, oniemiałem. Zdziwiłem się i zabrakło mi słów. W środku był mój wymarzony prezent. Za chwilę uczucie zdziwienia zajęło uczucie radości. Byłem szczęśliwy jak nigdy dotąd. Chociaż nadal nie dowierzałem to czułem się bardzo podekscytowany.
11 3 11
2009-11-15T18:27:28+01:00
Dziś są moje 16 urodziny. Od moich rodziców dostałem mój wymarzony prezent jakim jest laptop. Jestem tak szczęsliwy z tego powodu, że nie mogę sie uspokoić. Radośc rozpiera mnie od środka. Nigdy jeszcze żaden prezent nie ucieszył mnie tak jak ten laptop. Jestem najszcześliwszym człowiekiem na świecie.
7 3 7
2009-11-15T18:32:31+01:00
Wreszcie nadeszły moje wyczekiwane 16 urodziny. Z niecierpliwością oczekiwałem na ten moment. Wydawało mi się, że jestem na niego przygotowany, a mimo to za każdym razem, jak pomyślałem o moich kolejnych urodzinach to czułem zdenerwowanie. Najbardziej nie mogłem doczekać się rozpakowywania prezentów. Najbardziej wymarzonym prezentem było dla mnie mp3. Rodzice wiedzieli, że właśnie tego najbardziej pragnę, jednak, gdy wreszcie nadszedł moment rozpakowania prezentu od nich, nie mogłem nic wyczytać z ich twarzy. Czułem duże zaciekawienie, ale i też bałem się rozczarowania, więc ostrożnie, z drżącymi rękami, powoli zabrałem się za rozpakowywanie. Czy rodzice kupili mi mp3? Czy może pomyśleli, że na nie nie zasługuje? Takie myśli nie dawały mi spokoju. W końcu, z bijącym sercem rozpakowałem prezent i z małego pudełka wypadło upragnione mp3. Najpierw na mojej twarzy pojawił się lekki uśmiech, byłem bardzo szczęśliwy. Nie za bardzo pamiętam co wtedy dokładnie się stało, bo szczęście trochę mnie ogłupiło, a łzy radości sprawiły, że widziałem wszystko jakby za szkłem, ale wiem, że rzuciłem się wtedy na szyję rodziców, ogromnie im dziękując. Jestem pewny, że jeszcze przez długi czas nie zapomnę tego co się wtedy wydarzyło i uczuć, które mną owładnęły.
14 4 14