Witam jesli znajdzie sie osoba ktora mi pomoze bede wdzieczny :) Przetłumaczyc to (czas przeszły)

Wczoraj od przyjaciela dowiedziałem sie o tej ofercie i chciałem spróbować. Język angielski w szkole nigdy nie sprawiał mi problemów. Pisze bardzo dobrze. Mój język jest na poziomie zaawansowanym. Pracowałem jako tłumacz w białym domu. Rozwinąłem tam swój język angielskiego. Za doświadczenie zawodowe uważam prace w gazecie "Mój dom". W 2000r. dostałem FCE. CHciałbym kontynuować swoje sukcesy w państwa czasopiśmie, Chciałbym być pisarzem ponieważ Kocham pisać i kontynuować swoją prace.

2

Odpowiedzi

2009-11-15T18:45:46+01:00
Yesterday I learned from a friend about this offer and wanted to try. English in school never has created my problem. He writes very well. My language is at an advanced level. I worked as a translator in the white house. There developed its own language of English. For professional experience, I work in the newspaper, "My house". In 2000. I got FCE. I would like to continue its success in the state newspaper, I would like to be a writer because I love to write and continue their work.


PS.: uwielbiam przetłumaczac ;]
licze na naj
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-15T18:49:09+01:00
Chciałbym być pisarzem ponieważ Kocham pisać i kontynuować swoją prace.

Yesterday I was informed about this offer by my friend and i wanted to try. I did not have any problems with English in school.
I write properly. My language is on high level. I was working as a translator in White House , I evolved my languahe skills there. My job experience is working in magazine "my house" . In 2000 I got certificate of First Certificte in English. I would like to continoue my successes in yours magazine. I would like to be writer because I love writting and I would like to continue my work.