Odpowiedzi

2009-11-15T19:03:57+01:00
Tak, Mały Książę mógłby być moim przyjacielem, ponieważ nosi w sobie ogromną szczerość i odwagę. Był bardzo rozumnym, choć młodym chłopcem. Mały Książę jako przybysz z innej planety jest inny niż wszyscy, ale ja bym go obronił, ponieważ byłby moim przyjacielem, a ja przyjaciół w biedzie nie pozostawię.

Bardzo chętnie zaprzyjaźniłbym się z Małym Księciem, ponieważ ma piękne patrzenie na świat i na ludzi, potrafi ocenić daną osobę prawdziwie. Lubię ludzi takich jak on.

Dzięki pomysłowości autora mogłem spojrzeć na siebie, jako dziecko, lepiej niż zazwyczaj. Mogłem poczuć się ważniejszy i lepszy niż dorośli, którzy sprawują nade mną władzę.

Mały Książę to postać fikcyjna, ale bardzo potrzebna w dzisiejszym świecie.
25 3 25
2009-11-15T19:04:40+01:00
Uważam, że Mały Książę mógłby być moim przyjacielem. Myślę, że
łatwo byłoby mi zaprzyjaźnić się z nim, ponieważ ja, tak jak on bardzo lubię podróżować. Gdyby został moim najlepszym kolegą moglibyśmy razem zwiedzać świat. Mały Książę bardzo lubił opiekować się swoją różą. Bardzo dbał o swoja roślinkę i to właśnie jest naszą kolejną wspólną cechą. Myślę, że mamy jeszcze o wiele więcej wspólnych zainteresowań o których moglibyśmy rozmawiać na spotkaniach.
40 3 40