Napisz kartkę z pamiętnika z opisem Planety MAŁEGO KSIĘCIA z punktu widzenia np. róży, małego księcia itd.

Format taki jak ok kartka A4

BARDZO PILNE PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
sorki że tak mało punktów ale więcej nie mam;)
Z góry dzięki xd

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-15T19:46:43+01:00
Drogi Pamietniczku:***
Piszę do ciebie ja czyli twoje róża aby znowu opowiedzieć ci cos ciekawego z mojego życia. Lubie przelewać moje mysli rozwarzania na twoje kartki.
Wiesz Mały Ksiaże opowiedział mi o swoich podróżach na planety i troche mu zazdroszcze tego ż aj nigdzie nie moge polecieć. Ale jednak jemu i tak najbardzoe podoba się ta nasza planeta. Mówił mi że na tych planetach co zwiedzil było tylko po jednej osobie więc co to za planety bo ja nie rozumiem. Wiesz myslę że mimo że nie mogę podróżować to i tak ta nasza planeta jest najlepsza na swiecie przecież to moje miejsce gdy sie narodziłam. Jest tez na niej mój najlepszy przyjaciel Mały Ksiaze. On naprawde sie dlamnie liczy. Na tej planecie jest moje szczęście. Wuklany którymi opiekuje sie chlopiec, wyrywają baobaby.
A wiesz jakie planety zwiedził Maly Książe. Opowiadał jak był na planecie króla. Ten król podobro cieszył się że w końcu może panować nad człowiekiem. Następna była planeta pijaka. To naprawde bł smieszny mężczyzna. Pił tylko po to aby zapomnieć że pije. Dziwne. Był jeszcze na planecie geografa który lubil wszystko liczyć. Wiedział o swojej planecie wszystko. Kolejną na której to była planeta latarnika. On tez był fascynujacy. Gasił i swiecił latarnię co minutę. Męcząca praca. Był jescze na planecie próżniaka. Wiesz on zajmował się liczeniem gwiazd i uważał że każda należy tylko do niego.
Myślę że nigdy nie chciałym jej opuścić i żyć na niej wiecznie.
2 3 2