Stronka do zadania!!!
F:\DCIM\100MSDCF\DSC00103.JPG

(Jak nacisniece powiększy się i będzie lepsze)

Tresc do zad.1(od góry)

Na rysunku przedstawiony jest graniastosłup prawidłowy. uzupełnij informacje (miejsce kropek) podane na rysunku,tak, aby graniastosłup miał wskazaną objętość.


tresc do zad 2

Dokończ rysunek siatki graniastosłupa trójkątnego tak aby objętosc tego graniastosłupa wynosiał 15 cm ³.











Plisss!! nA JUTRO!!

2

Odpowiedzi

2009-05-07T20:13:04+02:00
Wstawilas adres pliku na swoim domowym komputerze... nikt poza Toba i setka tysiecy hakerow nie ma do niego dostepu..... jak poprzedni raz napisalas, ktos dobry i cierpliwy (uzytkownik Xyz) napisal Ci co nalezy z tym zrobic... // skorzystac z darmowego hostingu zdjec tj np imageshack.com lub fotosik.pl

powtorze sie, ale sa pewne granice niewiedzy... tym bardziej, ze jezeli sa to bryly, to zapewne uczeszczasz gdzies do 3 klasy gim, jak nie wyzej.. zrozumialbym taka niewiedze u kogos z podstawowki..
2 3 2
2009-05-07T20:14:01+02:00
Podałaś/eś zły link!

Żebyśmy mogli obejrzeć przedstawione przez Ciebie zdjęcie musi ono być w internecie, a ty podałaś/eś ścieżkę do tego zdjęcia na Twoim komputerze.

Żebyśmy mogli zobaczyć Twoje zdjęcie wejdź na stronę www.fotosik.pl, zuploaduj zdjęcie z Twojego komputera podając do niego ścieżkę i podaj jeszcze raz do niego link!

Nie możemy tego rozwiązać dopóki nie wyślesz tego zdjęcia do internetu. Podając ścieżkę do zdjęcia na Twoim komputerze - dajesz tylko punkty innym użytkownikom.
2 3 2