Odpowiedzi

2009-11-15T22:07:33+01:00
Drogi przyjacielu!
W każdą niedzielę spotyka mnie cudowne doświadczenie i chciałem sie z tobą tym doświadczeniem podzielic. otóż w kazda niedziele uczestnicze we mszy swietej i przyjmuję ciało jezusa. On mnie wzmacnia, dodaje mi siły, sprawia ze jestem dobry i zyczliwy dla innych bo jest w moim sercu. Chciałem zapytać czy ciebie tez to spotyka?
Całuje.
Przyjaciel
  • Aduu
  • Początkujący
2009-11-15T22:12:21+01:00
Miast, 15.11.2009
Kochany Zdzisiu!

Pamiętasz jak w drugeij klasie szliśmy do pierwszej komuni świętej. Jak się wtedy cieszyliśmy? Chcę Ci teraz opowiedziec jak ważną rzeczą jest dla mnie euharystia.
Euharystia to przeistoczenie pańskie dzięki któremu Bóg pokazuje że jest wśród nast. Jest to wspaniałe przeżycie i ddzięki niemu uczestniczymy w kształtowaniu religi. Mam nadzieje że tak jak wtedy przeżywasz każdą chwile podszas Mszy Świętej. Dla mnie jest to chwila magiczna i mam nadzieje że dla ciebie też. Pamiętaj ze Bóg uczestniczy w mszy świętej za każdym razem
Serdecznie Cie pozdrawiam kochany przyjacielu. Mam nadzieje że doceniasz opieką ktora ofiarowuje nam Bóg. Do zobaczenia na niedzielnej euharysti.
Imię twoje
2009-11-15T23:32:08+01:00
Dzień dobry! Data


Na początku listu serdecznie pozdrawiam. Chciała bym powiedziec Pani o tym czym jest dla mnie msza święta.
Gdy byłam mała nie rozumialam po co chodzę do koćsiala a teraz juz wiem. Idąc do kościała nie mysle o tym czy spodkam koleżanke tylko o tym co chce powiedziec Panu Bogu, czy jestem gotowa na msze, czy mam czyste serce. Jeśli nie to wiem że jak najszybciej muszę przystąpić do sakramentu pokuty a gdy to zrobie czuje sie o wiele lepiej i wiem że Pan Jezus też się cieszy i teraz mogę z czystym serduszkiem przystąpić do eucharystii i w pełni w niej uczestniczyć. Wiele mi daje słuchanie słowa Bożego gdyż teraz lepiej postępuje.
To chyba tyle co chcialam pani powiedzieć mam nadzije że podobalo sie to pani bo to są slowa z mojego serduszka:)

Z poważaniem:
Radzik