Odpowiedzi

2009-11-16T20:32:55+01:00
Naszą pasją są podróże, a zdobyte doświadczenie pomaga nam w profesjonalnym doradztwie oraz pomocy w doborze oferty. Indywidualne podejście do każdego Klienta oraz miła obsługa są naszym atutem. Staramy się spełnić wszelkie oczekiwania, aby każdy był w pełni usatysfakcjonowany z wykupionej usługi.

Korzystając z naszej strony internetowej mogą Państwo nie wychodząc z domu zamówić on line wybraną imprezę turystyczną, po złożeniu przez Państwa rezerwacji, skontaktujemy się w celu dopełnienia formalności.

Posiadamy propozycje wyjazdów znanych i sprawdzonych touroperatorów oraz przewoźników. W ofercie biura znajdują się zarówno objazdowe i pobytowe wyjazdy rodzinne, podróże indywidualne i grupowe, wyjazdy o charakterze pielgrzymkowym i leczniczym, krótkie i pełne wyśmienitej zabawy wyjazdy sylwestrowe, jak również wielodniowe rejsy po wszystkich morzach świata.

Specjalizujemy się w kierunkach zarówno tych najbardziej popularnych i lubianych jak m.in.: Turcja, Egipt, Tunezja, Grecja, Chorwacja, jak także proponujemy wyprawy dla żądnych przygód Globtroterów, którzy śladem Herodota [odniesienie: Herodot... - Herodot z Halikarnasu (ok. 485 p.n.e. - 425 p.ne.) - grecki historyk i podróżnik, zwany ojcem historii i geografii. Autor licznych opisów podróży, jak też materiałów historycznych, etnograficznych i geograficznych. Herodot został wygnany z Halikarnasu za udział w spisku. Udał się początkowo na wyspę Samos. W roku 445 p.n.e. przybył do Aten, a w roku 443 p.n.e. zamieszkał w nowej kolonii greckiej w południowej Italii. Wiele podróżował po świecie starożytnym. Przedstawił z dużą dokładnością współczesny mu krąg grecki i perski. Jego dziełem jest 9-tomowa relacja z wojen perskich, opisująca także historię Persji i Egiptu, zatytułowana Dzieje.], a zarazem z Herodotem, chcą okrywać i poznawać świat.