Odpowiedzi

2009-11-16T17:51:14+01:00
Feri Acz
Silny, wysoki, wysportowany chłopiec był wodzem czerwonoskórych. Chociaż miał w swej grupie postaci bardzo niesympatyczne, sam był rycerskim przywódcą. Od samego początku gardził Gerebem- zdrajcą. Z obrzydzeniem odrzucił również propozycję przekupienia dozorcy Placu. Chciał zwycięstwa wyłącznie w otwartej, uczciwej walce. Wzorem dla niego byli starożytni Rzymianie, ich sposoby walki. Umiał docenić i szanować przeciwników.


nie brałam z neta, żeby nie było ;) .
Pozdrawiam .
51 4 51
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-16T18:02:57+01:00
Janosz Boka- jest przywódcą chłopców z placu broni. Jest to chłopiec w wieku czternastu lat lecz wygląda na osobę starszą.
Imponował rozsądkiem, mądrością, mogli zawsze na nim polegać dlatego też wybrali go na przywódcę był odważny, ostrożny wyrozumiały, potrafi przyznać się do winy był szlachetny, odpowiedzialny, troskliwy, ma dumę godność i honor. poważny
FERI ACZ- to wysoki, silny i wysportowany chłopiec był przywódcą czerwonoskórnych chciał on zwycięstwa w otwartej i uczciwej walce wzorem dla niego byli starożytni rzymianie ich sposoby walki itd. Chłopiec umiał doceniać ale także szanować przeciwników.
17 4 17