Odpowiedzi

2009-11-16T18:20:26+01:00
Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego ?
Język angielski jest jednym z najczęściej wybieranych języków służących do porozumiewania się pomiędzy różnymi krajami. .Możemy posługiwać się nim przy wyjeździe na wakacje.Im lepiej go znamy tym mniejsza prawdopodobność, że ktoś nas oszuka .Nauka tego języka poszerza nasz umysł,stajemy się mądrzejsi.Rozszerzony język angielski na świadectwie czy zdana matura pozwala nam na wybranie lepszej szkoły.Możemy również poznawać kolegów o innej narodowośći.Im większy stopień naszej umiejętnośći tym lepszą możemy znaleźć pracę.Rozszerzając swoje umiejętności jesteśmy zdolni dostać awans i inne płacę.Dzięki zarobionym pieniądzom możemy pozwolić sobie na większe przyjemnośći:)
11 4 11
Za mało rozwinięte argumenty i nie ma akapitów.
2009-11-16T18:21:36+01:00
Celem moich rozważań jest udowodnienie, iż warto uczyć się języka angielskiego.
Po pierwsze gdy uczymy się języka , to mamy szanse na zdobycie dobrej pracy. Natomiast praca dam nam środki do utrzymania się i rodziny
Następnie przejdę do członkostwa Polski do Unii europejskiej. Teraz prawie każdy umie się posługiwać j.angielskim dlatego aby się móc komunikować, język ten jest nam potrzebny.
Na zakończenie wspomnę o tym, że w dzisiejszych czasach dużo ludzi wyjeżdża za granice w poszukiwaniu pracy. A tam głównym językiem którym się posługują jest angielski. Gdy go umiemy daję nam to szanse na rozwój i zaistnienie w swojej branży.
Przytoczone prze zemnie argumenty niezbicie dowodzą iż angielski to przedmiot którego należy się kształcić. Gdyż pozwala nam on na szersze perspektywy.

No 5 ma być :)
13 4 13