Odpowiedzi

2009-11-16T20:47:06+01:00
Moi zdaniem słowa "To nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności" oznaczają, że człowieka można poznać nie po tym co potrafi ale po tym co wybiera.
  • winl
  • Początkujący
2009-11-16T20:50:11+01:00
Jeśli chodzi o polityczne wybory to te slowa można zinterpretowac jako iż Nasze zdanie nie zawsze mówi o naszym prawdziwym wyboru. BO oczywiscie możan ulec presji podczas wielu kampani wyborczych (poprostu dac się zbałamucic i już samemu nie wiedziec czego się chce).
A jeśli chodzi o życie to wiele ludzi podejmóje warzne decyzje bez zastanowienia się (pochopnie) nie zwarzaja na + i - swego postępowania.Czesto nasze decyzje lub żeczy które robimy są poprostu nie przemyślane i to właśnie dla tego nasze wybory są zbyt często brane pod uwage niż nasze zdolności. Również dlatego lepiej najpierw pomyślec zanim podejmiemy/powiemy jakąs decyje..
Na błędy ortograficzne prosze nie zwracac uwagi :).
2009-11-16T20:52:08+01:00
Słowa "To nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności" rozumiem w ten sposób, że kiedy wybieram coś w swoim życiu ważnego na przykład gdzie pójdę do szkoły dalej, na jakie studia to żebym wybrała dobrze. Bo od tego po części zależy reszta mojego życia. Nie liczą się tak bardzo zdolności bo je możemy nabywać w życiu wytrwałą pracą, gdy dążymy do jakiegoś celu a wyboru szkoły czy kierunku już nie zmienimy. Jakoś tak powinno być oki;D