Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-17T13:01:23+01:00
Każdy w swoim życiu poznaje różne rzeczy.Od dzieciństwa uczymy się poznawać otaczający nas świat i ludzi.Jednak, czy staramy się poznać samych siebie?
Ja chcę się poznać.Chcę o sobie wiedzieć wszystko.Chcę wiedzieć jak zachowam się w danej sytuacji.Kiedy będę w stresie lub bardzo szczęśliwy.Chcę wiedzieć co wtedy będę czuł.Czy ucieknę przestraszony, czy też stawię "czoła" wyzwaniom i niebezpieczeństwom?
Pragnę też dowiedzieć się w czym na prawdę jestem dobry.
Co powinienem trenować siatkówkę a może pływanie?Jaki zawód powinienem wybrać?
Jestem jeszcze bardzo młody, wiem ,że w życiu spotkają mnie różne sytuacje, na które nie zawsze będę przygotowany, ale wiem jedno będę się zawsze starał żyć w zgodzie z własnymi przekonaniami. Wiem,że jeśli postawię sobie jakiś cel to uda mi się go osiągnąć.Myślę,że wiara w samego siebie dodaje nam siły i pomaga dotrzeć do wyznaczonego celu.
mam wiele pytań, które ciągle mnie dręczą. Chcę być jednak dobrym człowiekiem,pomagać innym i żyć tak ,aby nikt prze zemnie nie płakał.Pragnę aby moi rodzice byli ze mnie dumni, dlatego też nie będę "jechał przez życie drogą ubitą kołami innych ciężarówek", będę sam wytaczał własną ścieżkę.
9 4 9