Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • sar
  • Rozwiązujący
2009-11-17T13:40:54+01:00
W tym roku wyjechałam na wakacje do Angli.były to najwspanialsze wakacje mojego życia! interesuje mnie język anglielki dlatego ten wyjazd traktowałam w pewnym sensie jako przygodę i sprawdzenie swoich umiejętności we władaniu ty językiem.Bardzo ucieszył mnie fakt,że komunikowanie się w obcym języku nie sprawia mi większych problemów. ale Anglia to nie tylko język to również miejsca które robią na zwiedzającym piorunujące wrażenie! Big Ben na żywo jest owiele lepszy niż na zdjęciach.Najbardziej zachwyciło mnie muzeum figur woskowych.Coś pięknego,te wszystkie figury wyglądające jak żywe poprostu zapierają dech w piersiach! Bardzo sie ciesze że udało mi się tam wyjechać i licze na to że okazja nadaży się ponownie.Anglia na zawsze pozostanie w mojej pamięci!
1 5 1
2009-11-17T15:17:14+01:00
w tegoroczne wakacje wyjechałam na kolonie do anglii.
Byliśmy w różnych muzeach, zwiedziłam największą szkołę tańca, widziałam również muzeum figur woskowych.Poczułam że porozumiewanie sięw innym jeżyku nie jest wcale takie trudne jakie sie wydaje bynajmniej dla mnie. kolonie to również pretekst by poznać wiele nowych osób a razem z nia wile anglikow i angliczek, byłam również przed domem królowej Elżbiety.
Mmam nadzieje że tam jeszcze kiedy powróce
2 1 2
2009-11-17T16:25:48+01:00
Last summer I went to England . I was there for two months. One day I went out with my dog like every morning. When I came back home I found that I hadn't door keys . I thought that I losted them. I also found that I forgot my mobile phone in home. The door was locked . I found out that the window in a second floor is open. So I started to cimbing but I suddenly fell down and broke my leg. The pain was horrible . My neighbour heard my scream and when he came to me I asked him for help. I will never forget this day.

Opowiadanie mojego pomysłu, wyjazd napewno niezwykły, ciekawa fabuła i trzymiąca w napięciu akcja ;D liczę, na naj ;)
1 5 1