Odpowiedzi

2009-11-17T17:01:10+01:00
Zabijamy siebie poprzez nie kontrolowane stosowanie używek takich jak alkohol, narkotyki, papierosy itp.. Powodem może też być chęć popisania się przed innymi np. szybką jazdą, skokiem z wysokiej odległości bez żadnego zabezpieczenia.
Znane też są nam takie osoby które po prostu nie radzą sobie z codziennymi problemami i odbierają sobie życie.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-17T17:18:28+01:00
*-*Ludzkość zabija siebie każdego dnia. Niezależnie od pory roku, dnia, pogody.
*-*Zależy to głównie od nieświadomości człowieka, gdyż gdyby ludzie wiedzieli, że np. nawozy stosowane do wzrostu warzyw szkodzą nieodwracalnie. Używki prowadzą do zmian chorobowych narządów wewnętrznych a mimo to ludzie piją alkohol, palą papierosy, zażywają narkotyki. Świadomość nie wystarczy. Aby ludzie przestali zabijać się każdego pięknego dnia należałoby ograniczyć dostępność szkodliwych środków. Niestety nie dzieje się tak. Następują natomiast podwyżki cen produktów jak np. papierosy, alkohol, nie powoduje to jednak dobra, lecz przeciwnie, przez to ludzie nie mają pieniędzy na jedzenie dla dzieci, lekarstwa.
*-*Główną więc przyczyną zabijania się ludzkości jest jej ogromna nieświadomość ale też dostępność środków które nie przyczyniają się do zdrowia. Potrzeba radykalnych decyzji aby ludzie w pełni świadomie zmienili swoje nawyki i przestali się zabijać.


*-*akapit
^^^ mam nadzieję, że pomogłam, polecam się na przyszłość :)
pzdr.