Proszę o przetłumaczenie ;)

David Copperfield (1956), the best known illusionist of our times, could do amazing card tricks in primary school . He didn' t have to work like Houdini because his family was quite rich . When he was at school, he learnt some magic tricks to impress people . At 16, he started teaching magic at New York University .
In his shows in the 1980s and 1990s, he made the Statue of Liberty disappear, walked through the Great Wall of China and levitated across the Grand Canyon . In one show, he flew above the stage with a lady from the audience in his arms, while thousands od amazed spectators were watching him .


Harry Houdini (1874 - 1926) was the most famous escape artist in the world . He was born in Hungary but his family moved to the USA when he was four . As a child, he had to work to help his family - he sold newspapers, cleaned shoes and performed tricks for money . He was only nine when he gave his first public show . Houdini' s most famous acts were escapes . He could open locks and handcuffs without a key . (He learnt to open locks when he couldn' t get an apple pie from his mother' s locked cupboard !) He escaped from boxes, underwater tanks and prisons all over the world . Once he escaped from a straitjacket when he was hanging on a rope from a high building . Many people tried to copy him but they couldn' t to his tricks . One man drowned when he was trying to escape from a milk tank .

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-17T17:56:05+01:00
Odpowiedzi :

David Copperfield (1956), znany iluzjonista naszych czasów, można zrobić niesamowite triki karty w szkole podstawowej. On nie muszą pracować jak Houdini że jego rodzina była dość bogata. Kiedy był w szkole, nauczył się kilku sztuczek, aby przekonać ludzi. W wieku 16 lat rozpoczął nauczanie magii w New York University.
W jego koncertów w 1980 i 1990, uczynił Statua Wolności zniknie, szedł przez Wielki Mur Chiński i lewitował przez Wielki Kanion. W jednym z show, latał nad sceną z panią z widowni w ramiona, podczas gdy tysiące od zadziwił widzów obserwowali go.

Harry Houdini (1874 - 1926) był najsłynniejszym artystą ucieczki w świat. Urodził się na Węgrzech, ale jego rodzina przeniosła się do USA, kiedy miał cztery lata. Jako dziecko musiał pracować, aby pomóc jego rodzinie - sprzedał gazet, oczyszczone buty i wykonywane triki dla pieniędzy. Był tylko dziewięć, gdy dał swój pierwszy publiczny show. Houdini 's najsłynniejszych czyny zostały ucieka. Nie mógł otworzyć zamki i kajdanki bez klucza. (Nauczył się otwierać zamki, kiedy mogłam dostać szarlotkę z matką 's zablokowane szafie!) Uciekł z pola, Underwater zbiorników i więzieniach na całym świecie. Po roku uciekł z gorsetu, gdy wisiał na linie z wysokiego budynku. Wielu próbowało go kopiować ale mogłem na jego sztuczki. Jeden człowiek utonął, gdy próbował uciec ze zbiornika mleka.
8 3 8
2009-11-17T17:57:37+01:00
DC jest najbardziej znanym iluzjonista naszych czasow, juz w szkole potrafil robic niesamowite sztuczki karciane.Nie musial pracowac jak Houdini bo jego rodzina byla bogata.Kiedy byl wszkole uczyl sie sztuczek by imponowac ludziom.Gdy mial 16 lat zaczal sie uczyc technik magicznych na nowojorskim uniwersytecie. W jego przedstawieniach z lat 80 i 90 sprawial ze statua wolnosci znikala, chodzil przez wielki mur w chinach i lewitowal nad grand canion.W jednym z przedstawien ''pofrunal' ze sceny ' do gory z kobieta w ramionach, podczas gdy tysiace widzow go obserwowalo.
7 3 7
2009-11-17T17:57:16+01:00
David Copperfield (1956), znany iluzjonista naszych czasów, można zrobić niesamowite triki karty w szkole podstawowej. On nie musi pracować jak Houdini jego rodzina była dość bogata. Kiedy był w szkole, nauczył się kilku sztuczek, aby przekonać ludzi. W wieku 16 lat rozpoczął nauczanie magii w New York University.
W jego koncertów w 1980 i 1990, uczynił Statua Wolności zniknie, szedł przez Wielki Mur Chiński i lewitował przez Wielki Kanion. W jednym z show, latał nad sceną z panią z widowni w ramiona, podczas gdy tysiące widzów go obserwowali .

Harry Houdini (1874 - 1926) był najsłynniejszym artystą ucieczki w świat. Urodził się na Węgrzech, ale jego rodzina przeniosła się do USA, kiedy miał cztery lata. Jako dziecko musiał pracować, aby pomóc jego rodzinie - sprzedawał gazet, czyścił buty i wykonywane triki dla pieniędzy. Było tylko dziewięć, gdy dał swój pierwszy publiczny show. Houdini 's najsłynniejszych czyny zostały ucieka. Nie mógł otworzyć zamki i kajdanki bez klucza. (Nauczył się otwierać zamki, kiedy mogłam dostać szarlotkę z matką 's zablokowane szafie!) Uciekł z pola, Podwodne zbiorników i więzieniach na całym świecie. Po roku uciekł, gdy wisiał na linie z wysokiego budynku. Wielu próbowało go kopiować ale mogłem na jego sztuczki. Jeden człowiek utonął, gdy próbował uciec ze zbiornika mleka.
5 2 5